Anllela Sagra نشان می دهد مجنون هیکل در حالی که با پوشیدن یک محصول بالا

Instagram مدل Anllela Sagra خوشحال او 11.7 میلیون پیروان با پست های اخیر. در یک سری از جرقه بزند مشهور عینک بالای محصول است که نشان داد او رخ تحت تاثیر و طرفداران او با sculptured abs.

تصویر اول نشان داد Anllela ایستاده در مقابل یک شیشه ای-خوی ، او عینک یک بژ رنگ نایک محصول بالا و آنچه در ظاهر به عرق شلوار در سایه کمرنگ.

او خیره شد مشتاقانه به دوربین در حالی که عکس گرفته شده بود و موهایش خار به یک طرف. کثیف, سبزه, فر آبشاری پایین بیش از یک شانه و همچنین به عنوان پوشش یکی از افراد مشهور ،

این Instagram احساس به نظر می رسد به پوشیدن حداقل را در آشکار جرقه بزند. نور گرد خنثی سایه از سایه چشم همراه با کمی ریمل و خط چشم به نظر می رسد به برجسته چشم قهوه ای. در علاوه بر این به نظر می رسید که او تا به حال انتخاب شده, صورتی, رژ لب برای لب استفاده می شود.

Anllela زده مطرح است که او را دیدم تکیه در یک زاویه دوربین. یکی هیپ jutted به سمت و بازوی او استراحت به آرامی در برابر آن. او از سوی دیگر به نظر می رسد در حال استراحت بر چیزی خارج از شات آن را به عنوان پشتیبانی از وزن خود را.

دوم عکس مشابه بود برای اولین بار. Anllela تیره مو هنوز تحت پوشش نیمی از صورت خود را. اما او در حال حاضر ایستاد نسبتا راست و نگاه کردن به سمت دوربین. کمی بیشتر از مدل بدن باب روز شد بر روی صفحه نمایش و پر شور abs بودند در حال حاضر در جلو و مرکز در تصویر.

پشت سر او یک تخت در حال حاضر می تواند در سمت چپ. خالی backboard در یک رنگ لیمو رنگ پشتیبانی یک آرایه وسیعی از سفید بالش. علاوه بر این اشاره از چادر شب رختخواب نیز می تواند اندیش در لبه بسیار از شات.

به عنوان به زودی به عنوان Anllela ارسال شده تصویر او سبب شد که سریع به پاسخ. در عرض یک روز تصویر جمع شده بودند 139,000 دوست دارد و صدها نظر از او حمایت fanbase.

“بسیار زیبا” یک پیرو نوشت در بخش نظرات.

“Attagirl” یک فن گفت.

“عیار پای” گفت: یکی دیگر از کاربر.

“زرق و برق دار” یک فرد چهارم اظهار داشت: همچنین با استفاده از یک رشته از قلب-چشم emoji برای بیشتر تاکید.

علاوه بر این بسیاری از پیروان او با استفاده از emoji به منظور انتقال آنها چگونه احساس خود را در مورد تصویر. تا حد زیادی محبوب ترین شد قلب-چشم emoji اما آتش سوزی و عضله بازو نیز استفاده آزادانه.

Anllela اغلب نوشته های تمرین تصاویر و کلیپ های رسمی Instagram account. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاین مدل به تازگی نشان داد او underboob پس از یک به خصوص عرق تمرین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>