Anllela Sagra قرار می دهد و باب روز Bod در سیاه لباس زیر زنانه

Anllela Sagra شده است ارسال تعداد زیادی از لباس شنای زنانه دوتکه عکس به تازگی و روشن آن را تا امروز به عنوان او را به او در زمان Instagram صفحه برای به اشتراک گذاشتن یک شرجی لباس زیر زنانه جدید عکس. طرفداران او ظاهرا آن را دوست داشت به عنوان آن شده است را دوست داشت بیش از 186,500 تا کنون. او را لرزاند یک بند دار سیاه و سفید تنظیم و مطرح دروغ گفتن در پشت او در یک فازی فرش.

مدل و عکس گرفته شده از بالا به عنوان او قرار داده و دست خود را بر بالای سر او و زاویه آرنج به طرف. جالب دیدگاه عکس اضافه شده یک کشنده و صمیمی پرنیان.

علاوه بر این Anllela دروغ با او همراه و قوسی او را کمی به عقب. پوست او میدرخشد در نور و عضلات شکم به نمایش گذاشته شدند. تصویر برش خورده از او بالا و بالاتر.

سینه بند ویژه لاسی محض لهجه همراه او رخ با لهجه گل. این قطعه اجازه او به نمایش گذاشتن رخ و مرکز آن تزئین شده بود با تعظیم. او کف مطابق همچنین برجسته محض پانل و پایین کمر و خطوط مایل به زرد قهوهای peeked از طریق.

Anllela عینک مو و براق بلند لوکس فر در پشت شانه راست. او gazed به طور مستقیم در دوربین های با حیا بیان در چهره او با لب های او کمی جدا و لوازم به سادگی با گوشواره و هیچ چیز دیگری.

این فرش که او مطرح شده در سفید بود و نور طبیعی به ظاهر وارد فضا و روشن شکل خود را با یک طرف از قاب سمت چپ در سایه های نرم.

او برچسب گذاشته شده توسط عکاس جوی رایت در این پست به او داد و فریاد در عنوان ،

این به روز رسانی را دریافت کرده است بیش از 186,500 دوست دارد و طرفداران رهبری به بخش نظرات به اشتراک گذاشتن افکار خود را.

“هیچ کلمه ای در چهره خیلی زیبایی” gushed یک حامی.

“شما زیبا @anllela_sagra من امیدوارم که شما با داشتن یک روز دوست داشتنی” raved دوم تحسین.

“شما تا کنون داغترین زن زیبا ترین در جهان!!!” با خوشحالی گفت: یکی دیگر جانباز.

“ویکتوریا راز تو را دوست دارم! من” اعلام کرد یک چهارم پیرو.

علاوه بر این Anllela ارسال شده به روز رسانی دیگر, دیروز, در آن زمان یک تصویری که او به ضرب گلوله در ارتقاء برای انفجار انرژی است. او را لرزاند لاسی ساز و برگ که شامل یک گل سینه بند, نور, daisy dukes و تطبیق پیراهن آستین. او تکمیل او نگاه با جوراب سفید و کفش و فیلم برداری شده بود نشستن در مقابل یک رنگ نارنجی روشن دیوار. مدل pranced در اطراف چمباتمه زده و نوشیدن از آبی روشن و صورتی می توانید در این کلیپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>