Anllela Sagra نوشته های شادی بخش نگاه حذفی لباس شنای زنانه دوتکه در Instagram

جدید ترین پست از خیره کننده, تناسب اندام, مدل Anllela Sagra به 11.7 میلیون Instagram followers یک دلیل برای عشق پنج شنبه بعد از ظهر.

سریع کلیپ نمایش داده می شود زیبایی, سبزه, دختر سیاه, بیکینی, که در سمت چپ کمی به تخیل. 240,000 طرفداران آن را تماشا کردند در ساعت اول بعد از آن را آنلاین.

Anllela عینک ظریف و در عین حال ساده کت و شلوار که flattered او لاغر اندام باب روز شکل و حسادت منحنی.

بالا ساخته شد از دو مثلث کوچک از پارچه نازک کشیده است که در سراسر او را صاف و پوست های طلایی. آن را به سختی تحت پوشش گرد و متورم از سینه او و نشان داد همه از او فراوان رخ.

نیمه دوم از پوشاک نیز ساخته شده از یک مثلث کوچک که آغشته به پایین در سراسر شکم او و nestled بین او باب روز ران. تسمه نازک استراحت بالا بر روی باسن خود با تاکید بر تعریف سبک سگي عضلات شکم.

Anllela مطرح ایستاده در راهرو و به نظر می رسد در مواجهه با خارج از منزل. ظریف نسیم نوازش آرام نوازش او. آن را بوسید رشته های بلند گیسوان طلایی به آرامی باد آنها را از او چهره زرق و برق دار.

موهایش مدل دهید و راست و تضعیف بیش از هر دو شانه که کاملا قاب شهوت انگیز او مجسمه نیم تنه.

او بازوی راست بود تا حدی از دوربین اما از آن مطرح شد بالای سر او و آرنج کمی خم شده است.

او به نظر می رسد قرار داده و دست خود را در بالای لبه قاب درب که برجسته او شرکت ماشین آلات کشاورزی و خطوط او دراز تنه. او بازوی دیگر استراحت در برابر او طرف است.

Anllela accessorized با طعم طلا و جواهر است که ظهور در برابر او رنگ زیتون. او عینک یک طلا مرتبط-شال گردن زنجیره ای درخشان حلقه و یک سری از سیم پرتال تخصصی اولی در هر دو گوش است.

آرایش خود را به نظر می رسد نور و ساده کاملا مرتب ابرو است که به کمک تعریف درخت فندق او را زیبا ،

اختصاصی Instagram طرفداران مشتاق بودند برای تکمیل کلمبیا مادری فوق العاده مناسب بدن. صدها نفر از قلب شعله و تشویق emoji به نظر می رسد در دیدگاه موضوع و همچنین به عنوان بسیاری از نوشته ستایش است.

“بهترین شکل در جهان که موافق??” پرسش یک پیرو. Anllela شخصا در پاسخ به نظر با دو قلب emoji.

“ترین نفسانی و زیبا” raved دوم پس از این بیانیه با یک سری از قلب و چشم از emoji.

“لطفا. نه بیشتر. من می توانم آن را.” طعنه یک سوم فن با تاکید بر شوخی با یک حرکت از emoji.

“به دنبال مثل همیشه عالی!,” تشویق یک فرد چهارم.

گزارش های اخیر از Inquisitr نشان داد Anllela در طلا لنگ و آرایش پر زرق و برق اما او بیشتر پذیرای طبیعی زیبایی نمایش داده شده در این پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>