Anllela Sagra Flaunts باب روز در کوچک سفید قیش

کلمبیا زیبایی Anllela Sagra wowed او تقریبا 12 میلیون Instagram طرفداران در یک جفت از کالوین کلاین شنبه بعد از ظهر.

این پست را به دست آورد تقریبا 50 ooo Instagram نمایش در 45 دقیقه.

در این فیلم کوتاه بسیار زیبا مدل تناسب اندام به نظر می رسد نما در مقابل یک آینه و فیلمبرداری خودش. او ایستاده بود و با پاهای از هم جدا رو به بیننده. تقریبا همه او را به شکل باور نکردنی قابل مشاهده بود در قاب.

Anllela sported ساده سفید پنبه 2-قطعه ای است که نشان داد بیش از فقط طلایی قهوهای مایل به زرد.

پوست او صاف و درخشان. نور بوسید جلوی بدن او برجسته مجنون تعریف از او abs.

Anllela بالا بود اسپاگتی است که او را ترک مخروط شانه و ترقوه قرار دارد. او کاملا گرد رخ بود برجسته bralette را ياوه یقه.

این ریزه مطابق بند کشیده شد بالا در دو طرف باسن او و در مقابل نیز با کاهش چند اینچ پایین تر از او bellybutton. آنها او متناسب با صورت چسبیده به اندازه کافی است که طرفداران طعنه با یک نگاه اجمالی از پوست بالای چین از بالای ران.

بسیاری از موی بلند پرچین بود معمولی مدل دهید و پرتاب بیش از یک شانه. در یک نقطه او برداشته مخالف دست کشیده و به آرامی در چند فر به تنظیم آنها.

او با پوشیدن آرایش طبیعی به دنبال. آن را فقط به اندازه کافی او را کاملا مجسمه ابرو و زرق و برق دار چشم قهوه ای ایستادگی کردن. در طول تمام کلیپ های او gazed به شدت به او تلفن تماشای او به شمار در انعکاس.

این به نظر می رسد به عنوان یک پیگیری به پست خود از روز شنبه که در آن Anllela sported همان سکسی لباس. در تصویری که او در همان محل, اما در مجزا بخش های مختلف از اتاق. محیط بود moodier, با, کبود دیوار و رشته های سفید درخشان چراغ آویخته بالا بر روی دیوار پشت سر او.

او ظهور او شانه راست تحت فشار قرار دادند و باسن خود را به جلو و سپس انداخت شرجی شدید زل زل نگاه کردن در دوربین.

در کنار او قرار داده شده راهنمایی از انگشتان دست خود را در هر دو مفصل ران و آنها را تضعیف همراه تسمه کوچک او جامه به سمت مرکز از صدای زیر شکم کشیدن آن تا کنون چندان کمی دور از پوست خود.

به عنوان او است که او cocked سر او را به یک طرف و اجازه دهید او را بلند سقوط تا حدی بیش از صورت خود را. او بسته چشم او dreamily.

به عنوان خوانده شده, “g صبح” که از 1 ، 000 طرفداران پاسخ داد. ترین پیشنهاد کرد که او تا به حال خود را در صبح بهتر است.

“بسیار خوب صبح” توافق یک فرد است.

“با تشکر از شما” گفت: دیگر به دنبال کف زدن دست از emoji.

که پست را می توان در اینجا مشاهده کرد.

Anllela به نظر می رسد عشق به نگه داشتن او تقریبا 12 میلیون Instagram followers مبارک — به گزارش Inquisitrاو bared کافی دارایی های اغوا کننده از حیوانات چاپ لباس شنای زنانه دوتکه تنها چند روز پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>