Anllela Sagra او می پرسد Instagram Followers به عنوان آخرین لباس زیر عکس

Instagram مدل Anllela Sagra به تازگی از او خواست 11.6 میلیون پیروان به عنوان آخرین لباس زیر پست. به عنوان انتظار می رود طرفداران او شد و سریع به پاسخ. اما بیشتر علاقه مند بودند در مدل زیر هیکل از خلاق نوشتن شرح تصاویر و.

در ضربه محکم و ناگهانی Anllela تکیه داده بود به عقب از دوربین به عنوان او pouted برای تصویر در آنچه او توصیف او به عنوان “طرف نگاه کنید.” ایستاده در مقابل یک پنجره بزرگ و یک سایه سفید کشیده شده بود اما مقدار زیادی از درختان و همچنین به عنوان یک منطقه بزرگ از آسمان هنوز هم می تواند دیده می شود از طریق نیمه شفاف مواد.

Anllela چپ او را قفل رایگان و نسبتا unstyled. به عنوان یک نتیجه از این مو آویزان کردن بیش از یک شانه و آویخته بر سینه او.

انتخاب خنثی سایه از سایه چشم های Instagram احساس چشم ها برجسته شد. آنها همچنین حلقه دار با آنچه در ظاهر به یک رنگ تیره خط چشم. آنچه به نظر می رسید به یک گرد و خاکی سایه از رنگ صورتی آراسته ،

نیاز به کمی طلا و جواهر به کامل نگاه بزرگ گوشواره طلا می تواند دیده می شود peeking از زیر موهای خود را. در یکی از انگشت های ظریف حلقه طلا بود حال و کوچک زنجیره ای نیز فرسوده اطراف گردن او.

پوشیدن پژمرده جین ژاکت Anllela تضعیف شده بود یک طرف آن را از شانه خود را برگزاری آن در محل با دست او است. سوی دیگر او استراحت به آرامی کاملا باب روز ران.

این تصویر نشان داد Anllela پوشیدن یک مجموعه ای از رنگ پریده رنگی Calvin Klien لباس زیر. این محصول بالا کشیده است تنگ بر سینه او به عنوان محوری یکی هیپ سمت دوربین و نشان او تکیه معده است. پرت derriere نیز بر روی صفحه نمایش به لطف موقعیت.

به عنوان به زودی به عنوان Anllela ارسال شده تصویر او سبب شد که سریع به پاسخ. در عرض یک روز تصویر جمع شده بودند 152,000 دوست دارد و صدها نظرات از طرفداران عاشقانه.

“کامل” یک پیرو نوشت در بخش نظرات.

“خوب نگاه جدید” یک فن گفت.

“بسیار داغ عکس” گفت: یکی دیگر از.

“قتل. مثل همیشه!!” فرد دیگری نوشت: همچنین با استفاده از چندین emoji برای بیشتر تاکید.

در واقع بسیاری از پیروان ترجیح emoji بیش, شرح, ضربه محکم و ناگهانی. محبوب ترین به نظر می رسد به قلب آتش و قلبی چشم از emoji. بسیاری از آنها نیز تصمیم به استفاده از ردیف و ردیف های مورد علاقه خود را از emoji در سفارش برای گفتن داستان خود را در رابطه با تصویر.

Anllela نیز آغاز شده فلفل به او Instagram پست با ویدئوها به منظور لذت پیروان. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrیک ویدئو نشان داد او تمرین او Infinite حرکت می کند در حالی که با پوشیدن لباس آبی, لباس شنای زنانه دوتکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>