‘Angrezi متوسط’ خانواده reunites عملا

NewDelhi: عرفان خان “Angrezi رسانه” منتشر شد در زمانی که COVID-19 همه گیر شد و شروع به ضربه هند منجر به بسته شدن تئاتر در سراسر کشور است. در حال حاضر با این فیلم پیدا کردن راه خود را بر روی متوسط دیجیتال فیلم را تیم یک فرصت برای دوباره عملا و تماشای آن را با هم.

این فیلم تا به حال آن جهان دیجیتال برتر در دیزنی+ Hotstar VIP در مارس 6.

این “Angrezi متوسط” بازیگران کردم عاطفی با متوسط دیجیتال آوردن آنها را با هم — با وجود فاصله و مستند.

عرفان و Radhika Madan بودند پیوست Kiku Sharda, Pankaj Tripathi, دیپاک Dobriyal, Ranvir Shorey و همچنین دینش Vijan و هومی Adajania در طول چت تصویری. عرفان اما نمی آمد در مقابل دوربین در هنگام چت تصویری.

کارگردانی شده توسط Homi Adajania, “Angrezi متوسط” حول محور یک پدر و دختر رابطه, بازی های برگزار شده توسط عرفان و Radhika. همچنین ویژگی های Dimple Kapadia و کارینا کاپور خان. این فیلم ارائه شده توسط Jio استودیو و Prem Vijan و مادوک ، تولید فیلم.

صحبت در مورد فیلم های آینده در جریان خدمات کارینا گفت: “Naina است که همیشه رفتن به یک شخصیت خاص برای من است. اما از همه مهمتر به عنوان یک هنرمند این است که جذاب به بررسی رسانه های جدید برای رسیدن به مخاطبان است. من نمی توانم صبر کنید برای گرفتن ‘Angrezi متوسط’ در دیزنی+Hostar VIP — این فیلم یک شات مطمئن برای درمان این انزوا بلوز است.”

به این دیپاک افزود: “در یک زمان مثل این بسیار مهم است برای همه ما به ماندن در خانه و ایمن ماندن. اما ما امیدواریم که برای نگه داشتن شما را سرگرم در طول این فرایند و من بسیار هیجان زده است که ‘Angrezi متوسط’ در حال حاضر بر روی پلت فرم های دیجیتال. این فیلم بسیار نزدیک به قلب من کار کرده است و با عرفان داداش دوباره یک احساس شادی.”

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>