Angeline Varona نوار پایین به سختی-وجود لباس زیر زنانه در آخرین Instagram عکس

Angeline Varona در زمان به Instagram روز سه شنبه, ژوئن 16, به اشتراک گذاری یک نام تجاری جدید ضربه محکم و ناگهانی با 2.6 میلیون پیروان. در آخرین به اشتراک گذاری 27-سال-مدل نمایش گذاشت او فوق العاده مناسب در یک فوق العاده آشکار سیاه زیر مجموعه.

Angeline تا به حال عکس داخل خانه فلوریدا. عکاس هیچ یک دیگر از Miami-بر اساس عکاس حرفه ای Yoan زمین بازی. آن را سخت برای تعیین این که کدام بخش از خانه او عکس به عنوان پس زمینه تار شد. اما اتاق او بود و به خوبی روشن ساخت منطقه مساعد داخلی برای عکاسی است.

او مطرح شده در مقابل یک آینه یک نگاه اجمالی از او باب روز پشت و رابطه جنسی غنیمت است. او به دنبال شیشه به ظاهر چک کردن خودش است. او را برداشت و به پایان می رسد از مو خود را با دست چپ و مطرح دیگر او دست به سمت صورت خود را.

Angeline لرزاند به سختی وجود دارد سیاه و سفید, سینه بند و تنکه پوش دسته کوچک موسیقی جاز. سینه برجسته کلاسیک balconette فنجان ساخته شده از پارچه های خالص. زیر موجود به سختی او انگیز قفسه سینه است که او underboob بود قابل توجه در شات. این افتخار گردن عمیق است که او را در معرض کافی رخ که برجسته با توجه به این سینه بند تنگ مناسب است.

او sported یک جفت تطبیق از کف. روی پارچه ضخیم تر به نظر می رسید و نمی دیدن از طریق, بر خلاف بالا. باریک کمر برجسته او باب روز میانی و بالا قطع کمک آهنگسازی او ، لباس زن نیز برجسته او دور derrière, اگر چه قابل رویت نیست از این زاویه.

منی پاش, عینک قهوه ای تیره مو در یک طرف بخشی از اجازه دادن به آن رشته های بلند آویزان بیش از شانه خود را. او accessorized با طعم choker گردنبند و او زرق و برق دار حلقه نامزدی. برای این مناسبت او افزایش زیبایی خود را با صورت پر از آرایش. او به نظر می رسد به سایش بالا-پوشش بنیاد تاریک ابرو ضخیم سیاه و ریمل و خط چشم. او احتمالا اضافه شدن یک اشاره از سرخ شدن روی گونه درخشان برجستهنگار در برخی از نقاط صورت و رژ لب قرمز با ساتن پایان بر لب های او.

در عنوان او نوشت: چیزی مبهم و اعتبار او عکاس و همچنین به عنوان ویرایشگر عکس. همانطور که از نوشتن این Angeline اجتماعی رسانه ها به دست آورد بیش از 33,200 دوست دارد و بیش از 430 نظرات. او مشتاق تحسین و برخی از هموطنان مدل کاهش یافته و تعارف با بسیاری از گفتن او چگونه داغ او نگاه کرد. برخی از پیروان شدند لال با او محض نمایش از پوست به جای امید بستن به استفاده از شکلک برای بیان افکار خود را.

“به راحتی یکی از بهترین عکس همیشه!” یکی از طرفداران او نوشت.

“شما کامل است. شما لازم نیست فتوشاپ” gushed دیگر پیرو.

“خوب, من فکر می کنم این است, داغترین عکس من تا کنون دیده اند از شما!!!” اضافه شده یک سوم تحسین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید