آنجلینا جولی اهدا $1 میلیون به هیچ بچه ای گرسنه در میان Coronavirus

angelina jolie

آنجلینا جولی اهدا $1 میلیون به هیچ بچه ای گرسنه است. جف اسپایسر/گتی ایماژ

جایزه اسکار, بازیگر برنده و انسان دوستانه آنجلینا جولی در حال کمک در راه بزرگ برای کمک به کسانی که نیاز به این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش است. این هفته آنجلینا جولی اهدا $1 میلیون به هیچ بچه ای گرسنه, یک سازمان است که با این نسخهها کار برای پایان دادن به کودک گرسنگی در ایالات متحده است.

COVID-19 ساخته شده است که ناامنی غذایی حتی یک موضوع بزرگتر و به عنوان مدارس تعطیل میان coronavirus همه گیر بسیاری از کودکان شده اند در سمت چپ بدون روزانه ناهار آنها متکی بود. جولی اهدا خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به ارائه وعده های غذایی برای کودکان از خانواده های کم درآمد به طوری که آنها نمی خواهد که برای رفتن بدون غذا.

همچنین نگاه کنید به: پرنس ویلیام و کیت مهاجرت به Anmer سالن با جورج شارلوت و لویی

هیچ بچه ای گرسنه اعلام کرد جولی, هدیه, در بیانیه ای. جولی گفت: “از این هفته بیش از یک میلیارد کودکان از مدرسه در سراسر جهان به دلیل تعطیلی مربوط به کوروناویروس. بسیاری از کودکان بستگی به مراقبت و تغذیه دریافت می کنند در طول ساعات مدرسه از جمله نزدیک به 22 میلیون کودک در امریکا که با تکیه بر حمایت غذایی. هیچ بچه ای گرسنه است که ساخت مصمم تلاش برای رسیدن به عنوان بسیاری از این کودکان به عنوان امکان پذیر است.” هیچ بچه ای گرسنه در حال حاضر 2 میلیون دلار به 78 سازمان در 30 متحده تا کنون.

کایلی Jenner اهدا $1 میلیون به لس آنجلس بیمارستان. جان Kopaloff/FilmMagic

آنجلینا جولی نیست و فقط افراد مشهور برای اهدای مبلغ 1 میلیون دلار برای کمک به کروناویروس امداد به عنوان اوایل این هفته Kylie Jenner استعداد همان 1 میلیون دلار به مقدار لس آنجلس بیمارستان.

بسیاری از آنها پله تا برای کمک به کسانی که نیاز دارید در حال حاضر. در هفته گذشته, Blake Lively and Ryan Reynolds اهدا مجموع 1 میلیون دلار به تغذیه امریکا و بانک های مواد غذایی کانادا و استفان و عایشه کاری, آریانا گراند و جاستین تیمبرلیک نیز داده شده پول برای بانک های مواد غذایی, به نام تنها چند. ریحانا کلارا لیونل بنیاد اهدا کرده است 5 میلیون دلار به تعدادی از سازمان های امدادرسانی از جمله تغذیه امریکا و همکاران در سلامت کمیته بین المللی نجات ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>