آنجلا سیمونز سهام شرجی پس از دوش عکاسی از نمایش بی عیب و نقص او طبیعی

آنجلا سیمونز به او در زمان Instagram صفحه در روز پنج شنبه صبح به تولید برخی از عمده گرما در میان میلیون ها نفر از پیروان. او اشاره کرد که آن را مو به شستشو بعد اما او مطمئن ساخته شده برای مقابله با این عادی وظیفه با ترکیب فوق العاده شرجی پرنیان به عنوان او به اشتراک گذاشته شده در این به روز رسانی با پیروان اختصاص داده شده.

جدیدترین عکسی که آنجلا به اشتراک گذاشته شد نزدیک عکاسی که نشان داد فقط به اندازه کافی به قلب نرخ مسابقه. این رشد هیپ هاپ ستاره اضافه شده هر دو یک تگ و هشتگ در عنوان سیگنالینگ که او هنوز هم ورزشی الحاقات از مو مجموعه با Dhair بوتیک. تاریکی گیسوان را به نظر می رسد تازه شسته شده را به عنوان آنها به آرامی قاب او چهره زرق و برق دار در امواج شل که آبشاری بر شانه ها و قفسه سینه.

این selfie از آنجلا را نشان داد یک اشاره از یک شانه برهنه و یک نگاه اجمالی از او فوقانی قفسه سینه, و او تا به حال یک دست برگزار شد تا در برابر پیشانی اش. 32 ساله واقعیت تلویزیون ستاره و کارآفرین نگاه تازه رو اما خیره کننده در این شات به ظاهر پوشیدن کمی به هیچ آرایش. آن را به نظر می رسد که او تا به حال ممکن است در لمس یک نور رنگ رژلب, اما او به نظر می رسید با تمرکز بر اجازه دادن به او به زیبایی بدرخشد.

“ملکه قلب من وای” یکی پیرو آنجلا را در نظر.

“لعنت به شما یک لب های زیبا Ma” فن گفت در پاسخ به این selfie.

فقط در کمتر از یک ساعت بیش از 11,000 از آنجلا 6.8 میلیون پیروان در حال حاضر دوست game, این پنج شنبه صبح selfie. ده ها تن از مردم نظر به خوبی و واضح بود که حتی نسبتا متوسط لحظهای مانند این یکی تا به حال طرفداران او وز و ظاهرا مایل بیشتر.

“چرا شما تا دنگ ناز ؟” یکی دیگر پیرو سوال.

یک نفر به ذکر است که آنجلا ابرو نگاه به خصوص در نقطه, و دیگر طرفداران عاشق چگونه او نگاه کرد و بدون آرایش. آنجلا اغلب سهام تمام طول عکس نشان دادن او در تمرین دنده مناسب برای حمام کردن و یا زرق و برق دار لباس. طرفداران عشق آن, اما آن را به نظر می رسد که این رابطه محکم و ناگهانی بود به همان اندازه موفق در تعامل با پیروان خود.

با وجود این که نسبتا اساسی شات آنجلا قطعا به نظر می رسد برقراری ارتباط زیادی با نگاه او. او چشم قهوه ای تیره gazed به طور مستقیم در دوربین و او تا به حال لب جدا کمی. آنجلا بیان صورت به نظر می رسید به طور جدی و در عین حال برهنه و نگاه بی عیب و نقص به خاموش عمیقا اعتماد به نفس پرنیان.

“زیبا ترین زن همیشه..” کسی که دیگری را ستود.

مدت کوتاهی قبل از این فریبنده selfie, آنجلا نوشته شده در یک ویدیو در Instagram صفحه و یک زن و شوهر از نگاه اجمالی در آنچه به نظر می رسد او قبل از دوش نگاه کنید. این رشد هیپ هاپ ستاره به نظر می رسید پر از بی احترامی صحبت کردن و عزم آماده را بیشتر از یک روز دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>