آنجلا سیمونز سنگ صورتی ران بالا چکمه با عرق و حرکت پشت او در احمقانه تصویری

آنجلا سیمونز صبورانه منتظر است تا روزی که او می تواند از سر زندگی خود را در راه او همیشه کرده است. در حالی که او منتظر چیز به عقب بر گردیم به حالت عادی او را از داشتن یک انفجار ساخت احمقانه ویدئوها. او در آخرین, اجتماعی, رسانه ها, او نشان داد طرفداران او آنچه او را به انجام زمانی که شیوع کروناویروس می شود تحت کنترل است.

روز جمعه آنجلا را به Instagram برای به اشتراک گذاشتن خنده دار, صفحه اصلی تصویری با 6.5 میلیون پیروان. 32 ساله در حال رشد هیپ ستاره خطاب دوربین در ابتدای کلیپ کوتاه. او تاب یک نقاشی با مداد رنگی زیپ گرمکن پوش فراهم است که شامل یک کراوات های رنگارنگ-رنگ چاپ در رنگ های بنفش و صورتی و آبی. او تا به حال او را کشیده بلند و تیره فر در شانه چپ به طوری که او می تواند پوشیدن لباس هود ،

آنجلا به نظر می رسد به پوشیدن کمی و یا بدون آرایش و پوست او نگاه بی عیب و نقص. او بود که برگزاری گوشی خود را دور از صورت خود را به فیلم عکاسی از خود ویدیو.

“یو میشم. این است که چگونه من در آینده به عنوان به زودی به عنوان این تاج عبور” آنجلا گفت. “اجازه دهید به من نشان می دهد میشم.”

برش ویدئو به یک شات از شیک رسانه های اجتماعی تاثیر گذار ایستاده پشت در باز کردن درب کشویی با دست چپ در حال استراحت بالا در قاب. او تاب sparkly صورتی ران بالا چکمه که او تا به حال نشان داد در یک ویدیو قبلی. آنجلا لگد او پای چپ را به آرامی در مقابل او دو بار به عنوان باز کردن موسیقی از رادی Ricch آهنگ “جعبه” در پس زمینه بازی. هنگامی که دوربین قطع به یک شات کامل بدن فاش شد که آنجلا تاب بود یک جفت sweatpants که همسان او hoodie. او همچنین اضافه شده یک جفت از عینک آفتابی به او نگاه کنید.

آنجلا تکیه در خارج از درب و وانمود به محدوده خارج از محیط اطراف خود را قبل از پله. او سپس در اطراف تبدیل شده کاهش یافته و پایین پایین و به طور خلاصه او را تکان داد انگیز derriere برای دوربین است. این ویدئو به پایان رسید با آنجلا رقص و خنده. این فرد ناشناس فیلمبرداری او نیز در حمله و تشنج و antics او حتی مورد توجه او کرکی سفید سگ. ناز پوچ شده بود روی یک صندلی نشسته اما او شروع به پریدن کرد و تبدیل به اطراف به عنوان به زودی به عنوان آنجلا شروع به رقص.

همانطور که از نوشتن این آنجلا عملکرد را به دست آورد بیش از 26,000 را دوست دارد. همچنین ملاقات با سیل گریه خنده از emoji.

“من فکر می کنم که چگونه هر کس خواهد آمد” را بخوانید یک پاسخ به او ارسال.

“فقیر کرکی روی صندلی رو مبهوت هنگامی که شما آن کاهش یافته است پایین” یکی دیگر از فن نوشت.

“دریافت این دختر!!!!! @angelasimmons من روی زمین به معنای واقعی کلمه lmao در شما” یک سوم دیدگاه اظهار داشت.

“شما ساخته شده من خنده” یک چهارم فن نوشت. “با تشکر برای به اشتراک گذاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>