آنجلا سیمونز می دهد آرام & متمرکز Vibes در آخرین تمرین جرقه بزند

رشد هیپ هاپ ستاره آنجلا سیمونز در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک نگاه اجمالی به آخرین تمرین و این یکی از قابل توجه بود و در تعدادی از جبهه. واقعیت تلویزیون ستاره و کارآفرین به نمایش منحنی او دنج در یک گروه با فک انداختن پس زمینه و طرفداران او عاشق این جفت جدید از عکس های.

برچسب جغرافیایی آنجلا شنبه پست ذکر شده پل بروکلین به عنوان محل. او به نظر می رسید ایستاده در پشت بام عرشه با پل در پس زمینه. او ایستاده بود پابرهنه در آنچه به نظر می رسد به رنگ سبز چمن و او را در آغوش اشعه های خورشید را به عنوان او به ظاهر برخی از یوگا حرکت می کند.

در عنوان آنجلا نشان داد که ساز و برگ خود را از مد نوا. این گروه گاه به گاه شامل یک جادار تی شرت و تطبیق دوچرخهسواری کوتاه در نعناع سبز و سفید دسته کوچک موسیقی جاز و آنها انتخاب مناسبی برای این تمرین است.

آنجلا ظاهرا در آغوش برخی از حرکت یوگا برای این تمرین به عنوان او ایستاده بود با اسلحه خود را مطرح و بر سر او با دست او را در آغوش گرفت. او تا به حال یک پا خم, فوت فتیش, تخت علیه ساق پا از پای دیگر و او به نظر می رسد به شدت تمرکز.

“متعادل و زیبا” یکی از طرفداران او نظر داد.

اولین عکس در این پست به نظر می رسید برای نشان دادن آنجلا احساس متمرکز و جدی است. پس از آن, اما, آنجلا ظاهرا آماده بود برای یک لحظه آرامش. دومین ضربه محکم و ناگهانی او تکیه در برابر نرده های عرشه و برخی از قفل منفجر کمی در نسیم به او نگاه کردن به کنار.

“@angelasimmons که انرژی شما را درخشنده است. من به آن نیاز روزانه است. بسیار زیبا” یک فن ستایش.

“دختر شما باریک!! من نگاهی به تصویر خود را به عنوان انگیزه! تلاش برای به دست آوردن که در آن شما در!!!” یکی از آشنایان به اشتراک گذاشته.

آنجلا را به عنوان به سادگی ذکر vibes و به نظر می رسید که همه طرفداران خود را مورد نیاز به عنوان خوانده شده برای به دست آوردن یک حس خلق و خوی خود را در اینجا. بسیاری از 6.6 میلیون پیرو اظهار نظر در مناظر در حالی که تعدادی از دیگران اشاره کرد که آنها را دوست داشت او را انتخاب ساز و برگ برای این هوای تمرین.

طی حدود پنج ساعت بیش از 25,000 از آنجلا طرفداران دوست game, این پست جدید. نزدیک به 250 نفر اظهار نظر بیش از حد و همه چیز را در مورد این عکس جدید به نظر می رسید به یک ضربه.

“عمده vibes! مناسب به نظر می رسد واقعا راحت” شخص دیگری گفت.

این رشد هیپ هاپ ستاره مشترک بسیاری از پست تمرین در هفته های اخیر و او نیز به نمایش گذاشت او نتایج فوق العاده. آیا او ورزش در داخل خانه یا خارج از منزل او خودش را می اندازد به طور کامل به تمرینات و پیروان او و عشق به او را از مخلوط کردن همه چیز به او با این جلسه یوگا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>