آنگلا مرکل قرنطينه پس از جلسه COVID-19 آلوده دکتر

برلین: آنگلا مرکل روز یکشنبه گفت که او در حال رفتن به انزوا چون دکتر که او به ملاقات روز جمعه تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

مرکل مطلع شد پس از یک کنفرانس مطبوعاتی که دکتر تجویز یک واکسن پنوموکوک به بعد از ظهر جمعه آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به سخنگوی Steffen Seibert.

آلمان روز یکشنبه منع گروه های بیش از دو نفر از جمع آوری به جز خانواده.

“Coronavirus در حال گسترش است با نگرانی با سرعت از طریق کشور ما” خانم مرکل گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری در روز یکشنبه.

مرکل تصمیم گرفت بلافاصله قرنطینه خودش را در خانه اش Seibert گفت. صدراعظم آلمان تست خواهد شد به طور منظم در روزهای آینده به عنوان او قصد دارد برای انجام وظایف خود از خانه و آلمان در دولت ادامه خواهد داد به کار به عنوان برنامه ریزی شده با مرکل کابینه تنظیم برای دیدار شنبه برای بحث در مورد بسته محرک حدود 160 میلیارد دلار برای کمک به نگه داشتن آلمان شناور به عنوان آن رنج می برد از بیماری همه گیر.

یکشنبه, آلمان تا به حال حدود 24,000 تایید موارد coronavirus با بیش از 90 مرگ و میر با توجه به پیگیری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>