اندی وارهول را یاد, عکس هایی از 1970s Drag Queens در حال حاضر در نمایش آنلاین

اندی وارهول, خانم ها و آقایان (Easha McCleary), 1974. حسن نیت ارائه میدهد هجز پروژه

اخیر غرور آخر هفته در شهر نیویورک به معترضان علیه خشونت پلیس مواجه شد با این حال بیشتر پرخاشگری از NYPD نشان می دهد که چقدر لازم است آن را همچنان به نشان می دهد به نمایندگی از کسانی که در جامعه که آسیب پذیر هستند. در یک لحظه در زمان هنگامی که مردم بیش از همیشه در حال نشان دادن از طرف های عجیب و غریب در جامعه و برای مردم رنگ آن را احساس می کند مناسب برای دیدن این انرژی منعکس شده در هنر نیز هست. در ژوئن 29, Fotografiska نیویورک و هجز پروژه منتشر آنلاین نمایشگاه تحت عنوان” اندی وارهول عکس که تساوی به شدت از این هنرمند کاتالوگ polaroids گرفته شده از LGBTQIA+ آمار و ارقام از 1970s.

اندی وارهول, سکس قطعات و Torsos, 1977. حسن نیت ارائه میدهد هجز پروژه

وجود دارد دو سری عکس های وارهول برجسته در این نمایشگاه: جنس قطعات و Torsos متشکل از نزدیک بریدن تصاویر بدن برهنه قطعات در حالی که خانم ها و آقایان یک پیروز صفوف سیاه و Latinx drag queens و مدل های که مجاز وارهول به عکس آنها. یکی از مردم عکس توسط وارهول برای این سری افسانه ای فعال و کشیدن ملکه مارشا P. جانسون بود که به تازگی مفتخر در طراحی سفارشی گوگل دودل و که ممکن است به زودی خود مجسمه در شهر نیویورک است.

اندی وارهول, خانم و آقا (هلن/هری مورالس), 1974. حسن نیت ارائه میدهد هجز پروژه

به عنوان چهارم جولای روش های امریکایی بحث در مورد کشور گسترده وحدت در حال گرفتن سخت تر به معده به خصوص با توجه به چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست و معیشت در پی این بیماری همه گیر. در چنین مملو زمان آن مهم است برای نگاه به گذشته برای نمونه از مردم به حاشیه رانده شده بودن واقعا شاهد و دیده می شود; وارهول را استارک عکاسی است که بلافاصله به عنوان موثر به عنوان آن است که درخشان تشکیل شده است. عکس های خود را حتی ممکن است شما احساس میهنی. “به سادگی اظهار داشت: بدون دوربین و خواهد بود وجود دارد هیچ دیگر آثار وارهول” جیم هجز بنیانگذار هجز پروژه های در بیانیه ای گفت. “وارهول با استفاده از یک دوربین در هر روز از زندگی خود را به ضبط فعالیت های خود و دوستان خود را به عنوان به خوبی به عنوان بخشی از فرایند خلاق است. در حالی که پلاروید پرتره به رسمیت شناخته شده به عنوان نمادین ترین وارهول عکس-بر اساس آثار آن غیر قابل انکار است که منحصر به فرد نقره ژلاتین چاپ وارهول در زمان بین سال های 1976 و در سال 1987 از ویژگی های یک مشاهده شخصی از زندگی این هنرمند و احساسات است که در جای دیگر یافت نشد.”

همچنین نگاه کنید به: مارشا P. Johnson, Google Doodle افتخارات او پیشگام فعالیت

اندی وارهول, سکس قطعات و Torsos, 1977. حسن نیت ارائه میدهد هجز پروژه

نمایشگاه آنلاین زندگی می کنند در حال حاضر در Fotografiska وب سایت و به خوبی به ارزش مطالعه کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>