اندی وارهول روزمره عکاسی به حراج گذاشته خواهد شد به حمایت از هنرمندان در نیاز

‘گل’ توسط اندی وارهول. کریستی / Andy Warhol بنیاد

در طول یک بیماری همه گیر وجود دارد چیزی بیش از حد واقع بینانه در مورد صحنه های طبیعی که استفاده می شود به عنوان خوانده شده به عنوان به سادگی خسته کننده است. رفتن به پارک, پس از یک فعالیت نیویورکی لذت می برد و عمدتا در طول تابستان اگر در همه, در حال حاضر تبدیل شدن به یک سوار وحشی شبیه به رها کردن اسید در جشنواره موسیقی فجر: هر کسی که می شود بیش از حد نزدیک می تواند یک تهدید برای سلامتی شما و هر بهار غنچه گل گل از باتلاقی شعبه به نظر می رسد به عنوان زیبا به عنوان یک آخرالزمانی غروب آفتاب. اندی وارهول هنرمند شناخته شده خشت پاپ تصاویر, اما او نیز در زمان عکس از طبیعت است. برخی از این ها در مورد رفتن تا برای حراج کریستی و اندی وارهول, بنیاد, به طوری که در حالت دوم می توانید با استفاده از درآمد حاصل از ارائه کمک های اضطراری به هنرمندان ایم که مبتلا به کوروناویروس.

حراج آنلاین که به صورت زنده در آوریل 28, ویژگی های یک مجموع 60 از وارهول را جذاب عکس از زندگی روزانه است که او به رسمیت شناخته می شود فقط به عنوان غنی با معنی به عنوان لغزنده-سطوح صاف از قوطی سوپ. مانند بقیه از ما وارهول در زمان بسیاری از نمای نزدیک عکس از سگ و گربه; تسخیر موجودات هر دو در حالی که آنها اهل تفریح و بازی و یا در سکون. او همچنین عکس, کوه, سنگ, درختان, آمریکایی پرچم, اقیانوس و خودش.

همچنین نگاه کنید به: هنرمند امداد اضطراری صندوق دریافت بیش از 55000 متقاضیان به سختی در 2 هفته

‘Dachshund,’ توسط اندی وارهول. کریستی / Andy Warhol بنیاد

آثار موجود در این حراج بودند انتخاب شده توسط Michael دیتون هرمان مدیر صدور مجوز بازاریابی و فروش در وارهول بنیاد در هماهنگی با کریستی. “ما خوشحال به کار با کریستی به منظور ارتقاء پایه و توانایی به ادامه سرمایه گذاری در زمانی که جامعه به آن نیاز دارد به آن” هرمان گفت: ناظر. “این فروش منحصر به فرد با تمرکز بر آثار که جشن وارهول را توانایی غیر طبیعی به منظور جلب توجه به الهام بخش هنری از زندگی عادی.”

اما آن را حتی پیچیده تر از آن است. وارهول قابل درک است که زندگی عادی نمی اغلب به نظر می رسد بخش, الهام بخش, بلکه این است که آن را تا به حال به بررسی بسیار دقت به منظور آشکار خود را به عنوان پس. اگر شما کسی که خیره شده در دیوارهای آپارتمان خود را به تازگی در حال انتظار برای آنها برای زنده نگاه نزدیک: شما ممکن است شروع به توجه به برخی از ترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>