اندی دالتون ممکن است خود را آغاز آخرین بازی برای Cincinnati Bengals اما این بدان معنی نیست که او می خواهد به ترک شهر. کارفرمایی به تازگی ساخته شده نظرات اشاره او باز است به بازگشت به تنها تیم او تا به حال حتی اگر این معنی است که او می تواند با در نظر گرفتن نقش پشتیبان گیری. بن نوزاد از ESPN.com گزارش دالتون گفت: رسانه ها یکی از گزینه های خود را در حال آمدن است به Bengals برای سال آخر قرارداد خود را و سپس حرکت پس از سال 2020 فصل است.

“من واقعا معتقدم که آنها می خواهند چه چیزی بهترین را برای من اما من درک می کنم آن را یک کسب و کار و شما می دانید که چگونه است که می رود,” دالتون گفت. “با اولین انتخاب, اگر آنها را به یک کارفرمایی به عنوان هر کس انتظار دارد که می تواند چیزی. حتی وجود دارد یک سناریو که در آن من رفتن به عقب وجود دارد.”

این Bengals باید شماره یک کلی انتخاب در پیش نویس هفته آینده. تقریبا هر کس در ارتباط با NFL معتقد است آنها را LSU کارفرمایی جو نقب زدن با آن انتخاب کنید. اگر آنها به دنبال از طریق با در نظر گرفتن نقب زدن آن خواهد بود اولین بار پس از سال 2011 در این تیم استفاده کرده است اول و یا دور دوم انتخاب کنید در یک کارفرمایی. آخرین بار آنها در زمان که موقعیت خیلی زود در پیش نویس آن بود دالتون.

Andy Dalton waves to the crowd
  مایکل Hickey / گتی ایماژ

عزیزم امتیاز یک مسئله وجود دارد که به نظر می رسد به آن را در نزدیکی غیر ممکن است برای Bengals به دالتون برگشت این فصل است. او مجموعه را به $17.7 میلیون و حق ندارد که فضای زیادی زیر کلاه. آن را در حال حاضر $9.3 میلیون زیر کلاه و انتظار دارد پیش نویس میدارد هزینه حدود 11.8 میلیون.

مشکل برای Bengals شده است که آنها شده اند قادر به پیدا کردن یک شریک تجاری به دالتون کردن دست خود را. وجود دارد برخی از بحث در اوایل این offseason که خرس ممکن است علاقه مند در به دست آوردن او, اما آنها به پایان رسید تا با Nick Foles.

همچنین وجود داشته است شایعات جدید انگلستان میهن پرستان که علاقه مند به دالتون. که بهره نبوده است به اندازه کافی به آنها را ارائه دهد تا به اندازه کافی کنجکاوی او را از Bengals.

در حالی که دالتون به نظر می رسد مایل به بازگشت به Bengals به عنوان یک پشتیبان او داده نشده است, و امید یک شروع دوباره است. او در آغاز فصل گذشته در آن نقش بود اما benched در اواسط سال پس از این تیم می توانید ببینید چه آنها تا به حال با rookie Ryan فینلی. پس از چند بد گردش از فینلی دالتون درج شده بود را به شروع ، او در نهایت در این تیم در پایان فصل 33-23 پیروزی کلیولند. پس از بازی گفت: جمع آوری و رسانه های او احساس او هنوز هم می تواند یک استارت در لیگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im