اندی کوهن را شوت ‘سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند’ از خانه خود در پاسخ به کروناویروس

اندی کوهن اتحاد پیوست و بسیاری دیگر از اواخر شب میزبان در تلویزیون اعلام کرد که او دیگر نمی خواهد تولید قسمت از تماشای آنچه اتفاق می افتد زنده در استودیو. با توجه به تنوعمیزبان و خالق نشان می دهد روز جمعه اعلام کرد که او قصد دارد به نوار قسمت در آپارتمان خود در شهر نیویورک به جای.

اولین قسمت از کوهن جدید محروم کردن نسخه ای از نشان می دهد در هوا در روز یکشنبه و خواهد شد از ویژگی های جری اوکانل و همچنین Real Housewives of Atlanta, ستاره Nene گربه وحشی, tattooed و Real Housewives of New York, ستاره Romona خواننده.

“ما نشان می دهد مسلما ترین lo-tech نشان می دهد در اواخر شب در شکل فعلی آن است. بنابراین این ایده از مصرف آن را حتی بیشتر چند شکاف فقط مضحک و خنده دار” کوهن گفت: تنوع.

کوهن در ادامه با توضیح است که نشان می دهد هرگز تا به حال بسیاری از زنگ ها و سوت برای شروع با.

“منظورم این است که ما نشان می دهد که من هنوز هم نمی توانم باور کنم که یک سیگنال زنده از یک محل باشگاه وانجمن در سوهو. بنابراین ما در حال حاضر خواهد شد از خود من clubhouse در غرب ایجاد کرد. من نشان می دهد همواره چیزی از کمی قهوه klatch, حزب, خط, نوع نشان می دهد. و این به نظر می رسید مانند یک گسترش طبیعی نه تنها نشان می دهد اما بدیهی است که در این زمان که ما در حال حاضر” میزبان گفت.

مهمانان دیگر برای قسمت های آینده عبارتند از: جان مایر در شب دوشنبه و برخی از ستارگان Vanderpump قوانین در روز سه شنبه. در توصیف آنچه نشان می دهد نگاه کنید مانند در حال حاضر کوهن به نظر می رسد فکر می کنم آن خواهد شد تنها یک بهبود جزئی بیش از چیزی مانند اسکایپ. نشان می دهد کارکنان گزارش شده است تبادل ایده ها هستند که منحصر به فرد به صفحه اصلی-عکسبرداری با فرمت از جمله صفحه اصلی نشان می دهد و می گوید. هفته گذشته برای کوهن بوده است میزبانی خود را نشان می دهد رادیو از آپارتمان خود را.

در ساخت اعلام کوهن اتحاد پیوست سپاه از اواخر شب میزبان بودند که در حال حاضر انجام برخی از نسخه خود را نشان می دهد از خانه های خود. جیمی فالون شده است میزبانی محروم کردن نسخه ای از نمایش امشب در خانه اش در تمام هفته و قطع شد دختر خود را به عنوان او تلاش برای مصاحبه با جنیفر گارنر.

Stephen Colbert گرفته است قطعا بیشتر absurdist مسیر فیلمبرداری بخش ویدئو برای یوتیوب که در آن او لباس پوشیدن و در یک دست کت و شلوار در یک وان حمام. جیمی کیمل دارای ضبط بخش های مهمانان مانند جولیا لوئی دریفوس به عنوان هر یک در اواخر شب میزبان در تلاش برای کشف کردن آنچه که بهترین فرمت را نشان می دهد حرکت رو به جلو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>