اندی کوهن می گوید که او در گذشت پسر بن دست من فراز جدید پدر اندرسون کوپر.

کمتر از یک ماه پس از سی ان ان لنگر ساخته شده تعجب اعلام کرد که استقبال از او یک پسر وایات مورگان کوپر از طریق یک جانشین خود براوو میزبان bestie نشان داد او به او کمک کرد تا سبک خود را و او را با پرستار بچه کامل.

کوهن که به استقبال پسرش بن در سال گذشته گفت: Entertainment Tonight که او تنها دیده می شود کمی وایات از دور با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس اما که او شده است قادر به عبور بیش از برخی از لباس نوزاد به او. در واقع افتخار پاپا کوپر در حال انتظار برای بن به بزرگ تر شدن مسائل خود را پس وایات می توانید نمره بیشتر از لباس های شیک زمانی که او با آنها انجام می شود.

“[وایات] است همه از بن دست من فراز و او یک کمد بزرگ آماده برای او” کوهن گفت. “این خیلی خنده دار است زیرا من فقط با ارسال اندرسون یک عکس از بن در لباس خواب خود را صبح و من گفت:” آیا شما مانند این است؟’ او می رود ” من آنها را دوست دارم, من نمی توانم صبر کنید!'”

این سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند میزبان نیز نشان داد که او حتی به خود nanny اطلاعات تماس به کوپر و در حال حاضر خود را پرستار بچه کار می کند برای AC360 میزبان به عنوان به خوبی. کوهن که اضافه شده است که او را امیدوار به داشتن فرزند دوم خود نیز گفت: کوپر است که یک پدر فوق العاده است و دقیقا به عنوان او فکر کرد که او می تواند به عنوان یک پدر.

در ظاهر در این اواخر نشان می دهد با استفان کلبرت (via YouTube) کوپر همچنین صحبت در مورد چه مقدار خود را بیشتر دوست با تجربه است کمک به او را به عنوان او هدایت برای اولین بار پدر.

“او در واقع واقعا به من کمک کرد چون پسر من کاملا با پوشیدن دست من فراز از اندی کوهن را” سی ان ان روزنامه نگار گفت.

کوپر اعتراف کرد که او متنفر خرید و مطمئن بود که چگونه و یا جایی که برای خرید لباس نوزاد آنلاین.

“آیا شما رفتن به خرید و فروش کودک و یا آمازون ؟ من نمی دانم!” او گفت:. “این فقط به نظر می رسید عجیب و غریب پس [Andy] فقط به من همه لباس.”

البته یک چیز کوهن احتمالا نمی تواند عبور کردن است بسیار ویژه کودک هدیه او را دریافت مشهور از یک دوست در سال گذشته. کوهن قبلا گود که سر التون جان خود را فرستاده پسر گوچی پیراهن و شورت مجموعه زمانی که او متولد شد و در هر سرگرمی امشب.

در حالی که آنها در حال حاضر به اشتراک گذاری یک پرستار بچه و لباس نوزاد دو پسر کوچک احتمالا خواهد شد همچنین به اشتراک گذاری بسیاری از خاطرات به عنوان آنها رشد می کنند تا با هم. کوهن در حال حاضر پیش بینی کرد که پسرش و کوپر رشد خواهد کرد تا به بهترین دوستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im