اندرو یانگ دوم تبدیل می شود-همیشه سیاستمدار برجسته به ثبت نام با هنرهای خلاق آژانس

سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ و همسرش, ساناز به تازگی امضا شده با هنرهای خلاق آژانس (CAA) در هر خبرنگار هالیوود. آمریکا استعداد آژانس شناخته شده است مشتریان با مشخصات بالا مانند جانی دپ, J. J. Abrams و Dave Bautista. این حرکت می تواند کمک بزرگی در به دست آوردن سرمایه گذاری برای بنیانگذار امریکا به رسمیت شناختن نام که بدون شک پایین کشیده میشوند طولانی خود را-اما با کمال تعجب موفق انتخابات ریاست جمهوری است.

هر CNNسابق معاون رئیس جمهور فعلی و نامزد حزب سوسیالیست دموکراتیک جو بایدن و همسرش جیل قبلا امضا شده با کالیفرنیا بر اساس غیر انتفاعی در حدود همان زمان آنها شروع به بایدن سرطان ابتکار

اخبار یانگ کا امضای آید در میان وحی جدید خود 501(c)(4) غیر انتفاعی بشریت رو به جلو است که او ساخته شده خود را در طول پنج شنبه ظاهر در نظر.

“من هیجان زده تا اعلام کند که امروز ما در حال راه اندازی یک جدید غیر انتفاعی به نام بشریت رو به جلو است که قهرمان اصلی ایده ها از کمپین من: universal پایه درآمد برای همه آمریکایی ها در اقتصاد است که برای ما کار می کند و این واقعیت است که داده های ما باید خودمان حتی اگر ما loaning آن را به شرکت های فن آوری.”

با توجه به یانگ سازمان در حال حاضر دارای 3 میلیون دلار در وعده های است که نسبت به بودجه اساسی جهانی درآمد (UBI) برای آمریکایی ها در سراسر کشور است.

“اما هدف این است که برای ایجاد یک جنبش,” او اضافه شده است. “این است برای رفتن به یک کمپین مردمی و یا سازمان در ماه های آینده.”

به گزارش The Vergeیانگ دادن یکی از اوایل حامی یک سال UBI از 1000 $در هر ماه به پا زدن شروع پروژه. بعد از مرحله آزمایشی است برای ارائه $500,000 در UBI به ساکنان در ایالت نیویورک شهر.

خارج از UBI که بشریت برای اولین بار در سایت نقل انسان محور سرمایه داری و پیش از داده ها به عنوان یک حق مالکیت به عنوان دو ایده های دیگر از مبارزات انتخاباتی خود که این سازمان به دنبال صندوق و ترویج است.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده یانگ ادعا می شود شروع یک شکل پادکست که او نشان داده خواهد شد مرتبط بشریت رو به جلو و “بحث در مورد ایده های جدید” با هدف حل “بزرگترین چالش از زمان ما است.”

مختلف اهداف غیر انتفاعی منعکس کننده مبارزات انتخاباتی خود که حول یک UBI برای مبارزه با فعلی اقتصاد آمریکا که او اشاره کرد در حال تحول است در به طور فزاینده ای سریع نرخ با توجه به اتوماسیون. اگر چه یانگ ادعا کرده او را به حمایت از هیچ کاندیدایی است که پشتیبانی از یک UBI از 1000 $در هر ماه او در غیر این صورت گفت: به احتمال زیاد یکی قبل از کنوانسیون ملی دموکرات (DNC) در این تابستان.

“هدف این است که برای ایجاد یک جنبش,” او گفت:. “این خواهد بود که یک جنبش مردمی در سال های پیش رو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>