کارآفرین اندرو یانگ ممکن است تنها به تازگی به پایان رسید انتخابات ریاست جمهوری, اما به نظر می رسد که او در حال حاضر به عنوان یک کار جدید به عنوان سی ان ان, جدیدترین مفسر سیاسی-گزارش – سیاسی.

“من بسیار هیجان زده هستم برای پیوستن @CNN برای کمک به روشن کردن انتخابات و نامزدها با تجربه. چیزهای زیادی یاد گرفتم این ماه گذشته و خوشحالم که برای کمک به بحث” یانگ اعلام کرد در حساب توییتر خود را.

بسیاری از یانگ حامیان ممکن است پیدا کردن این حرکت تعجب آور یک, با توجه به اعتقاد خود را که محبوب بسیاری از شبکه های خبری از جمله سی ان ان اغلب نادیده گرفته longshot نامزد به نفع بیشتر تاسیس رقبا مانند برنی ساندرز جو بایدن و مایکل بلومبرگ.

در واقع در ماه اکتبر یانگ حتی خواستار عذرخواهی از سی ان ان برای خروج او از یک دادهنمایی که نشان داد جمع آوری کمک های مالی در مجموع از نامزدهای دموکرات (در هر تپه). هر چند یانگ مطرح شده 10 میلیون دلار در سه ماهه سوم مالی او unexplicably سمت چپ تصویر. به جای آن شروع به پریدن کرد از کالیفرنیا سناتور کامالا هریس مسافت از $11.6 میلیون به نیوجرسی و سناتور کوری بوکر که بالغ بر 6 میلیون دلار.

یانگ شوخی در این زمان است که او باید جمع آوری مالی 20 میلیون دلار برای اطمینان از نقطه خود را بر روی گرافیک. سی ان ان بعد عذرخواهی کرد و قول داد برای به روز رسانی وسیع در آینده است. یانگ همچنین خواستار عذرخواهی از MSNBC که نشان دهنده گرافیکی مشابه.

گفت: بسیاری از طرفداران این شنکتدی متولد تاجر خوشحالیم که نامزد خود را ادامه خواهد داد به صدا در طول چرخه انتخابات. یانگ شده بود در خط مقدم بحث در مورد تعدادی از کمتر شناخته شده مسائل مانند اثرات اتوماسیون و اساسی جهانی درآمد.

یانگ تفسیر خواهد شد که به عنوان دموکراتیک شروع مسابقه برای گرم کردن با بسیاری از نگرانی در مورد رقابت کنوانسیون در دیترویت این ماه ژوئیه.

ظاهر می شود در سی ان ان می تواند کمک به یانگ بیشتر بالا بردن مشخصات خود و برخی از کارشناسان به این باورند که 45 ساله ممکن است پذیرفته اند و موقعیت به کمک به هر آینده جاه طلبی های سیاسی. در حال حاضر شده است وجود دارد حدس و گمان است که کارآفرین می تواند اجرا برای شهردار شهر نیویورک در سال 2021 به عنوان قبلا تحت پوشش Inquisitr.

یانگ این گزارش حمایت از مایکل بلومبرگ برای نقش و تیم خود را رد نکرد بالقوه شهرداری اجرا شود.

یانگ نیز یکی از این دو بیشتر مورد علاقه دموکراتیک نامزدها به انتخاب برای نقش معاون رئیس جمهور همچنین به عنوان گزارش شده توسط Inquisitr. دیگر مورد علاقه سابق نامزد کامالا هریس.

“اندرو یانگ و جسورانه خود را چشم انداز برای کشور نمی خواهید در هر نقطه” ادعا کرد که ژاک Graumman یانگ را مدیر کمپین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im