خرستوسط اندرو Krivak. Bellevue ادبی مطبوعات

اگر آینده dystopian ما هراس در واقع به نظر می رسد مانند یک متعالی مدینه فاضله ؟ اندرو Krivak سوم رمان های شروع شده با پایان بشریت است. افتتاح خط به عنوان خوانده شده راست گزارش: “این دو یک دختر و پدر او زندگی می کردند که در محدوده شرقی در کنار یک کوه به نام کوه است که به تنهایی می ایستد.” از این کتاب شروع فرفره است; ما می دانیم آن را بیش از همه برای نوع بشر است. پس چرا آن را احساس به عنوان اینکه این دو در حال زندگی در بهشت ؟

در این دستگیری نفیس رمان زمان بدست جدید با کیفیت. زمانی که تمدن بشری است و هیچ امید را برای جامعه چه Krivak تصور است و سکون. لامپ های رشته ای آرام حل و فصل بر روی زمین در حال حاضر است که انسان دیگر قادر به انجام هر گونه آسیب بیشتر. او که نامش ذکر نشده پدر و دختر زندگی می کنند یک زندگی ساده. با هم آنها را شکار, علوفه, مزرعه, برای مراقبت از یکدیگر و داستان. رفته است, ساعت شلوغی, ترافیک همسایگان و همکاران. با هیچ کس اما هر یک از دیگر و زمین ضرورت است که نشانه روز ما از دست رفته است.

همچنین نگاه کنید به: جنی Offill چگونه ‘آب و هوا’ آینه کاری خود را مبارزه و کتاب او رها

زندگی دیکته فصل نه مهلت. صحبت کردن در مورد بهار به عنوان آن را می گرداند پس از زمستان Krivak می نویسد: “کسانی که آن روزها که دختر در سمت چپ خانه در صبح با پدر و مطالعه یک دنیای جدید است که تحت فشار قرار دادند تا از خاک جنگل و پدید آمده از آب در لبه دریاچه روز که در آن او غیر روحانی بر روی زمین و زیر آفتاب گرم و تعجب اگر جهان و زمان خود بودند مانند شاهین و عقاب افزایش بالاتر او در کمان او می دانست که تنها بخشی از آنها پرواز برای آنها باید آغاز کرده اند و بازگشت به جایی که هنوز نهان با او, جایی که هنوز ناشناخته است.” هنوز برای این همه شکوه و جلال معنوی برخی حقایق گم شده است. یعنی چگونه این وخیم سرنوشت به تصویب آمده است ؟ چه سری از وقایع led بشریت به این نهایی دو افراد ؟

وجود دارد هیچ کمبود محتمل بدترین سناریوهای موجود برای رمان نویسان امروز. دیگر نویسندگان (کورمک مک کارتی را به جاده جف VanderMeer جنوبی رسیدن به سه گانه لینگ Ma قطع به نام چند) تمرکز بر روی این فاجعه به دنبال آن خرید اینترنتی. این چیزی است که باعث می شود این خرس خیلی قابل توجه است. Krivak نیست علاقه مند در چگونه و یا چرا جامعه بشری در حال پایان یافتن است. او متوجه شد که ریشه های خرس از طریق داستان های قبل از او به فرزندان او. “زمانی که فرزندان من بودند بسیار جوان من نیاز به پیدا کردن یک داستان برای دریافت آنها را به خواب,” او می گوید ناظر از طریق تلفن. “را به عنوان شما را از آنجا که شما در حال خواب محروم و از آنجا که آنها همیشه می خواهند به دانستن در مورد که در آن شما و آنچه شما به عنوان یک بچه من استفاده می شود به آنها بگویید که چگونه یک خرس کمک پدرم و من پیدا کردن خانواده ما سگ تروی در جنگل. این درست نیست البته اما در کل ایده از جنگل و خرس در شمال شرقی پنسیلوانیا بود. آنها را از آن و بیش از بیش. و در یک نقطه خاص آنها را متوقف پرسیدن در مورد آن.” کودکان رشد می کنند اما به عنوان یک پدر و مادر و نویسنده این داستان درنگ.

“شاید حدود دو یا سه سال پیش تصمیم گرفتم که من می خواهم سعی کنید به نوشتن داستان برای آنها به عنوان یک هدیه برای کریسمس” Krivak به یاد. مدتی بعد از “من ماهیگیری [در نزدیکی Jaffrey, New Hampshire که در آن Krivak انشعابات زمان خود] یک روز در قایق من. این یکی از آن روزها که در آن وجود دارد یک نوع از اوایل تابستان غبار آمدن آب وجود دارد و هیچ کس در اطراف در همه. من فقط فکر کردم ” چه می شد این محل مانند زمانی که مردم تا به حال فقط به اینجا می آیند برای اولین بار مردم به این محل؟’ و سپس من فکر کردم شما می دانید که احتمالا نشان دهنده بار, ‘چه آن را به مانند گذشته،” Krivak به یاد می آورد که در مدت کوتاهی پس از آن “من کشیده در خط من و من سوار تا به حوض و من فقط رفت داخل خانه و من فقط شروع به نوشتن اولین خط.”

ممکن است آن را یک جهش برای پدر و مادر دیگر به استفاده از خوبی پوشیده, خانوادگی, قصه گویی به عنوان پایه ای برای یک ادبی رمان اما Krivak اولین رمان این اقامت ملی کتاب جایزه فینالیست و همچنین در سال 2012 برنده دیتون ادبی جایزه صلح. در علاوه بر این به رمان دوم خود را به سیگنال شعلهاو همچنین نویسنده از خاطرات یک عقب نشینی است که به بررسی Krivak تمایل به تبدیل شدن به یک کشیش یسوعیون هشت سال تجربه. “وقتی من شروع به تعجب در مورد اینکه آیا این زندگی مذهبی بود و با مناسب خروجی خلاق برای من است.” متوجه او هرگز خوشحال و بدون اولویت خود را خلاق زندگی Krivak چپ منظور از یک سال قبل از او را به تبدیل شدن به یک کشیش مقرر.

اندرو Krivak. Sharona Jacobs

من کنجکاو بود که چگونه خود را تجربه دینی ممکن است تحت تاثیر این کتاب است. “مفهوم ترکیب از محل در نماز است که می آید از سنت ایگناتیوس معنوی تمرینات به ارمغان می آورد یکی را به عنوان یکی از آماده خود را برای نماز و یا نظر کتاب بسیار تنظیم و عاطفی تن از داستان است.” او می گوید با یک مثال می گویند که این پاساژ در طوفان دریای جلیله. خودتان را در آن قایق. تصور کنید که ترس از رسولان. که آموزش داده شده است به عنوان یک یسوعیون است که واقعا مهم است برای من به عنوان یک نویسنده و به خصوص نوشتن در مورد طبیعت است. و فقط دیدن جهان به عنوان یک چیز ایجاد شده و یک چیز گرانبها به عنوان یک نتیجه از که است بدیهی است که وجود دارد. همه چیز در حرکت و زندگی و بودن آن در که در آن ایجاد شده است.”

این احترام به طبیعت به انتخاب خود برای باز کردن خرس در نقطه ای از انسان انقراض. در انجام این کار او باعث می شود فضا برای مدیتیشن در پاسداشت. بدون بازجویی های خاص راه بشریت را از بین برد تا جهان بشر, درگیری خروجی مکالمه. چه مانده است آرامش آمیخته با حسرت: زیبایی از سکوت و حکمت از طبیعت فراتر از دخالت انسان. اصابت این کتاب صلح آمیز قدم زدن و مدیتیشن در طبیعت من به عنوان خوانده شده با فروتن حس ترس به جای رو به رشد حس ترس. بیش از حد اغلب dystopias خوانندگان ترک کردن قلاب—جهان پایان دادن به هر حال! آن ‘ خیلی دیر! هیچ چیز وجود دارد شما می توانید انجام دهید! —با وحشت جانشین هر حس آژانس.

تمرکز بر طبیعت به عنوان ترغیب برای کتاب Krivak نشان می دهد که چقدر ما در حال از دست دادن زمانی که ما موفق به خدمت به عنوان خوب استوارت از این سیاره است. اما تن او است هرگز آموزشی یا ملودرام. آنچه را انجام داده است انجام می شود. این پدر و مادر صرفا یکی دیگر از گونه در آستانه انقراض, اما آنها باید حمل. در پایان جهان به عنوان انسان آن را می دانم, آنها هنوز هم نیاز به آماده سازی غذا و ابزار و لباس و جمع آوری منابع. از توجه دقیق به فنون زنده ماندن و زندگی کردن زمین را به یاد خوانندگان محبوب 1986 نوبوری افتخار-برنده جوان, بالغ, رمان, Gary Paulsen را تبریک کتاب که با Krivak بود جای تعجب ناآشنا.

یک حادثه در طول یک سفر طولانی به ساحل به جمع آوری مفاد برگ دختر به تنهایی حمل پدرش باقی مانده است به کوه که در آن او و مادرش به خاک سپرده شده است. در خود چه از چپ به زندگی می کنند ؟ چه شروع می شود به عنوان یک بازحمت حرکت کردن به افتخار پدر و مادر خود را باز می کند زن جوان تا به یک راه جدید برای زندگی در هماهنگی با جهان است. در حالی که او آخرین از نوع Krivak نمی دهد به ضربه به او یک قهرمان یا یک جنگجو. جالب است که آن را تبدیل به سخت تر و سخت تر برای من به اشتباه زن جوان با زن جوان دیگر مصرف با بقا: هفده ساله فعال گرتا Thunberg. چگونه frustratingly اتصالات که در حالی که ما به عنوان یک جامعه موفق به انجام بخشی از ما آن را یک زن جوان که می شود از چهره های پیشرو به شانه از بار این حرکت برای نجات بشریت از خود. در خرسآن زن که شهادت را برای پایان دادن به آن.

در یک پیچ و تاب و Krivak نیز حاضر به زن یک ناجی یا رسوخ کردن او با توانایی های مافوق بشری. هنگامی که او به کمک نیاز دارد, ترین, جهان طبیعی دخالت. یک سری از حیوانات مراحل را برای کمک به زن جوان او به عنوان سفر به خانه. بدون anthropomorphizing حیوانات یا concocting یک مردمی پیام Krivak موفق به ایجاد ارتباط از طریق اقدامات و روحی بین زن جوان و جهان طبیعی است. با هیچ کس از چپ به صحبت با او است رایگان برای گوش دادن به زمین است. در انجام این کار, او در می یابد که شاید بشر را غرور خود را به گل نشسته فردگرایی. تبدیل به دور از درس است که طبیعت را ارائه کرده است ما مختل هماهنگی لازم برای زنده ماندن. این transcendentalists شده اند ممکن است در مورد حق بازگشت به طبیعت, اما اسطوره اعتماد به نفس بود یک مغالطه است. فقط به عنوان خوانندگان در حال حاضر می دانیم که هنری دیوید تورو نمی واقعا زندگی به عنوان یک فردی در والدن هیچ مردی می تواند به تنهایی زنده بماند. بقای یک جامعه عمل می کنند.

Krivak شرح و تفصیل در این یادداشت توضیح است که رمان خود را ارائه می دهد یک نگاه اجمالی به لحظه ای که در آن “حجاب برداشته بین طبیعت و انسان است. این تصور که همه ما در زندگی به طور جداگانه به نوعی فقط ناپدید شد [برای من] از آنجا که وجود دارد هیچ دلیلی برای وجود دارد به جدایی نادر از سیمین. و این زمانی است که من شروع به فکر می کنم شما می دانید شاید [پایان جهان] خواهد بود.”

Dystopian مدینه فاضله است نه یک داستان قبل از خواب گفت: برای کودکان. تکامل از این داستان کنجکاو است اما در نظر بگیرید یکی از اولین داستان های منتقل شده از طریق یهودی-مسیحی ایمان: اسطوره خلقت آدم و حوا. Krivak لینک خروج از بهشت به داستان خود را به عنوان به خوبی. او نشان دهنده “من تعمق احتمال انقراض بشر زمانی که من شروع به نوشتن این اما یک بار که شد داستان آن آزاد شد. هنگامی که شما در نظر غرور از راه جامعه disregards طبیعت ما نه خوب بازی میکردند. و بنابراین در در راه همان است که اول دو [آدم و حوا] در زبان عبری کتاب مقدس گفته شده به خوبی جانشین من در زمان که پیام بازگشت به گذشته ، من نمی خواهم این داستان به یک آخرالزمانی تعلیم و دستور مذهبی که در آن همه چیز است به پاره کردن و سوزاندن. من می خواستم آن را به عنوان زیبا به صورت دو به عنوان اسطوره به ما می گوید آن را برای اولین بار دو.”

پایان جهان می تواند بر ما اما هر احتمالی در آینده بستگی به جامعه با طبیعت به همان اندازه به عنوان با هر یک از دیگر. این خرس است که بیش از یک تمثیل برای ما زمان آن را به یک تماس به گوش دادن به جهان اطراف ما قبل از آن خیلی دیر است. با عشق و احترام و حاد آگاهی خرس تصور نشئه تعادل از جهان بدون آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im