اندرو کومو جدید و همه گیر با مضمون کوه پوستر نشان می دهد ‘111 روز از جهنم’

فرماندار اندرو کومو برگزاری یک جلسه رسانه در جولای 8th. لو Radin/اقیانوس آرام پرس/LightRocket via Getty Images

در میان خود چند وجهی coronavirus پاسخ فرماندار نیویورک اندرو کومو گاهی اوقات گرفتار واکنش خود را برای هجوم به هنرهای تجسمی: در ماه آوریل او پرده برداری از یک ماسک های دست ساز کلاژ است که فورا موجب سوال در مورد اینکه چرا اهدا ماسک نیست در حال توزیع به شهروندان به طوری که آنها می تواند استفاده از آنها. کومو نیز غالبا استخدام تخصص بروکلین هنرمند فرسوده زیمرمن را استادانه درست پوستر است که خود را نشان می دهد دستور کار فعلی و جدید زیمرمن ایجاد شده است را نشان داد. قابل پیش بینی های رسانه های اجتماعی طوفان مشتعل در اطراف طراحی منحصر به فرد است که ویژگی های یک کوه بزرگ تاج با عشق برنده رنگین کمان و سوراخ با نوشتن شرح تصاویر و مختلف مانند “اقتصاد می افتد” “ماسک” و تصاویر به تصویر می کشد اجتماعی فاصله.

همچنین نگاه کنید به: واکنش ها نسبت به رژیم صهیونیستی است. Cuomo, را, ماسک های دست ساز کلاژ به طور افراطی در مخلوط

به عنوان با زیمرمن قبلی ایجاد برای فرماندار که شامل یک فهرست با الهام از phantasmagoria از موجودات دریایی ضرب و جرح بادها و چشمگیر کشتی قایقرانی کومو را همه گیر پوستر مطالبات را از نزدیک بازرسی و تحليل قرار گرفت. برخی از تصاویر کاملا عجیب و غریب: یک تصویر از یک coronavirus تستر بودن وارد شده به کسی سوراخ بینی به نظر می رسد بیشتر شبیه کسی انجام کوکائین و کوه سمت راست یک رقم از یک مرد dangles precariously کردن چیزی است که به نام “دوست پسر صخره.” آنچه در جهان است پسر صخره و چگونه بسیاری از مردان شجاع نابود شده اند وجود دارد ؟ بعلاوه نوشته شده menacingly در کوه است “111 روز از جهنم است.” دقیقا تشویق!

طول دهانه از همه گیر فرماندار کومو شده است با تکیه به شدت در کوه استعاره برای توصیف آنچه در نیویورک تجربه کرده اند و انجام می شود. در اخیر کنفرانس مطبوعاتی کومو در مقایسه منحنی coronavirus عفونت نرخ به کوه خود را; “این در واقع متناسب,” او توضیح داد. با توجه به این واقعیت است که بیش از 32000 نفر در ایالت نیویورک از دست داده اند و زندگی خود را با توجه به coronavirus به نظر نمی رسد مانند وجود دارد را یک دلیل معتبر برای کومو را انتخاب کنید از این لحظه به پرده های الهام بخش هنر مفهوم غلبه بر موانع. ما همه هنوز هم بسیار در وسط این.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>