آندرس Barba صنایع دستی یک فریزر داستان کودکان مصرف بیش از, در ‘نورانی جمهوری اسلامی

A Luminous Republic by Andrés Barba.

نورانی جمهوری توسط آندرس Barba. Houghton Mifflin Harcourt

آندرس Barba خود را آغاز می شود جدید, رمان, نورانی, جمهوری, با ترسناک جمله که طول می کشد به نوبه خود عجیب و غریب در نیمه راه—و مدعی است که حس وحشت و غرابت در سراسر هر صفحه بعدی. او می نویسد: “زمانی که من در مورد سی و دو فرزند خود زندگی می کند در سن کریستبل من پاسخ متفاوت بوده و بسته به سن مخاطب من.” بقیه باریک حجم به تدریج unravels رمز و راز تعبیه شده در آن اظهار شجاعت و دلاوری های باز: این کودکان چه کسانی هستند? چرا آنها مرده ؟ و در نهایت چه می گذرد, این, عجیب, جدا راوی?

مردم از سن کریستبل مشاهده این سی و دو فرزند که به نظر می رسد از هیچ جا ظاهر شد به عنوان عمده آنتاگونیست. بچه ها موجب هرج و مرج و خشونت در خیابان ها و در داستان های مواد غذایی. در عین حال همه آنها در سنين نه و سیزده—به سختی جمعیتی برای بسیاری ادبی خائنانی (اگر چه به نمایشگاه کتاب garnering مقایسه به ارباب مگسیاد رمان نوجوان ظلم و ستم). به عنوان او ماهرانه صنایع دستی این شخصیت و این شهر در پاسخ به آنها Barba توسعه خود را بزرگ موضوع: غم انگیز مشکلات است که می تواند در نتیجه از ترس خارجی ها.

همچنین نگاه کنید به: ‘شکست’ بلند پروازانه چند راوی حساب هیروشیما بازمانده زندگی

راوی خود را در ابتدا یک خارجی که طول می کشد یک پست مدیریتی در سن کریستبل وزارت کار و امور اجتماعی پس از حرکت از شهر مجاور Estepí. چند سال پس از او می رسد مشکل با کودکان آغاز می شود و او را تا حدی مسئول کشمکش آنها به خوبی رفتار. ناشناس مددکار اجتماعی روایت داستان به صورت گذشته نگر—آن بوده است 20 سال پس از او به سن کریستبل. در حال حاضر او را خودی با یک ارتباط صمیمی به عجیب و غریب, تاریخچه او مربوط است.

وزارت امور اجتماعی اول مورد بحث کودکان پس از آنها به اتهام سرقت و harrassed سه شخصیت مختلف در سن کریستبل. دولت تصمیم می گیرد برای اقدام دیر: روشن است که آنها باید مداخله زمانی که آنها برای اولین بار دیدم بی خانمان نوجوانان پس از نه گروه متوسل به جرم و جنایت.

در حالی که معاون سرزنش راوی برای آشفتگی های اخیر راوی معتقد است این است که به سادگی مانور سیاسی. او خواستار معاون اتهامات “یک کلاس کارشناسی ارشد واقعی در پوپولیستی دیالکتیک: تماس با توجه به در حال حاضر خارج از کنترل وضعیت ارائه دست نیافتنی راه حل و متهم سیاسی دشمن از مسئول آن است.” کودکان تبدیل به آلت در یک بزرگتر بازی سیاسی در میان بزرگسالان است.

در سراسر رمان مردم از سن کریستبل پروژه خود را خواسته و اضطراب بر روی کودکان است. شکایت خود را به سادگی ارائه بینش خود را روانشناسی نه کسانی که از جوانی را در خود دشمنان که در نهایت مرموز باقی می ماند. خواننده هرگز شنود از کودکان به طور مستقیم. حتی راوی باید قطعه با هم داستان خود را با استفاده از گزارش های خبری و گذشته نگر اسناد و مدارک.

Barba یک مورد تحسین قرار گرفته اسپانیایی نویسنده که برنده کشور Premio Herralde برای نورانی جمهورینیست اشتباه شخصیت های خود را برای ترس کودکان است. “این طبیعی است به ترس از دیگر; آن را یکی از مهمترین عنصری غرایز بقا…ترس مانند درد ما را محافظت می کند; لازم است” او به تازگی گفته ناظر. اگر ما سوال و تجزیه و تحلیل این ترس می تواند پراکنده. اگر ما را نمی, هشدار, Barba, ما می توانیم ترویج اخلاق از نفرت و اجازه می دهد تا چهره های سیاسی به ما دستکاری.

آندرس Barba. ادواردو کبررا

کودکان نشان دادن دو کلید رفتارهایی که منجر به بزرگسالان به ترس آنها را به عنوان “دیگر:” آنها به یک زبان صحبت می کنند که بزرگسالان نمی توانند درک کنند و به آنها عمل بدون یک رهبر. این فقدان سلسله مراتب اختلال سن کریستبل جامعه است که راحت تر با رقابت سیاسی و سرمایه داری. “بدون یک رهبر نهایی واگرایی از زندگی به عنوان ما آن را می دانم” توضیح Barba. به عنوان او تلاش برای “ساخت یک جامعه انسانی به طور کامل بیگانه به خود ما” نویسنده کپی ساختار خاص حشرات جوامع است که در آن افراد دارای توابع مختلف اما هیچ سیستم رتبه بندی. این کتاب غالبا توصیف کودکان به عنوان حشرات-مانند—بیشتر از یک تعریف شاید بیش از آن در ابتدا به نظر می رسد.

Barba معتقد است که سرمایهداری به تعصب ما در برابر این ایده از یک آنارشیست مدینه فاضله و در عین حال او قابل توجهی ایجاد زیبایی در کودکان lawless جایگزین جامعه (که خواننده در نهایت نگاهی نزدیک در پایان رمان). آن را در نهایت سخت به بگویید که عمل بهتر رشد یو پی اس و یا کودکان است. در حالی که راوی با تمرکز بر خشونت اعمال شده توسط گروه دوم او نیز باعث می شود بدون مقدمه سخنان درباره آدم ربایی و جنایات دیگر که رخ می دهد در بزرگسالان جامعه است. شاید کودکان چیزی رو راست و به همین دلیل راوی تبدیل شده است به طوری شیفته داستان خود را.

اگر آن را مبهم که آیا راوی خود می داند وسواس خود را با کودکان Barba روشن است در مورد خود و اهداف. او توضیح داد که خشونت به عنوان یک “استاتیک انرژی” است که در نتیجه زمانی که “اتهام” ایجاد شده در جامعه و به دنبال یک خروجی. یک واکنش زنجیره ای می تواند در نتیجه. “در رمان من خشونت است موجب کودکانی که از شیر به یک دیرینه ناراحتی در بقیه جامعه” گفت: Barba.

اتصال خود را به نوشتن در دنیای واقعی, نگرانی, Barba اشاره کرد که او را شگفت زده وجود نداشته است خشونت بیشتر در پی این بیماری همه گیر. صحبت کردن با وهم آور خارق العاده تن است که او کامل در سراسر نورانی جمهوریاو ارائه شده تاریک و دلگیر پیش بینی. “شاید انرژی ساختمان خواهد شد در حال حاضر اجازه دهید شل در آینده; برخی از رویداد کوچک باعث خواهد شد آن است. خشونت همیشه وجود دارد; آن را نهایی عامل بی ثباتی اجتماعی,” او گفت:. که به شما بستگی دارد, البته در نحوه برخورد ما با دیگران در اطراف ما—به ویژه کسانی که آسیب پذیر هستند و متفاوت از خودمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>