Instagram احساس Andreane Chamberland طعنه 513,000 میلیون پیروان با او اخیر بیکینی پست. در یک فشن ژست مدل نیز flicked کردن دوربین که خوشحال طرفداران او.

Andreane تصمیم به پوشیدن چیزی بیش از یک جفت از رنگ صورتی لباس شنای زنانه دوتکه پایین و بزرگ روشن-قاب عینک. او دباغی و معده تخت شد بر روی صفحه نمایش در ضربه محکم و ناگهانی به عنوان او ایستاده بود با پاهای جدا در مبارز موضع.

با سر خود را کج به آرامی به یک طرف او بلند بور قفل آبشاری بر شانه اش و فر در اطراف او لمسي. ایستاده با افتخار Andreane نگاه به طور مستقیم در لنز. با استفاده از دست او مدل خود را تحت پوشش کافی قفسه سینه. اما وسط انگشت از هر دست افزایش یافته است به عنوان او flicked کردن دوربین.

مشهور انتخاب رنگ سایه صورتی و رژ لب برای برجسته چله, لب او به عنوان pouted کمی برای نشاط تصویر. او همچنین به نظر می رسد به پوشیدن سایه دودی از سایه چشم در زیر او ، گلگون رژگونه نیز برجسته گونه های او است. در اطراف گردن او dangled تزئینی نقره ای جذابیت از آنچه به نظر می رسد یک چیز است.

ایستاده در یک اتاق سفید تزئینی نقاشی صفحه نمایش واقع شده است در پشت, مدل برش خاموش گوشه ای از اتاق کوچک. پشت به نظر می رسد که به یک درب بسته.

یک قلاب بافی شکارچی رویا آویزان بر روی یک دیوار طولانی آن پیچک رسیدن به سفید کمد زیر. سه-کشو کمد نشان داد آرایه ای از محصولات زیبایی و برس. Andreane بود در خاکستری-رنگ آمیزی کف پوش های چوبی که در تقابل به طور چشمگیری با استارک سفیدی از هر چیز دیگری در اتاق.

به عنوان به زودی به عنوان Andreane ارسال شده تصویر خود را پیروان مسابقه برای پاسخ. در عرض دو ساعت این تصویر تا به حال به دست آورد بیش از 12000 دوست دارد و صدها نظرات.

“Woww سکسی کودک” یکی پیرو نوشت در بخش نظرات.

“شما داغ و زیبا” یک فن گفت.

“وای… تعجب در فرد…. که شیک” گفت: شخص دیگری.

“آه هی زیبایی” یک فرد چهارم نوشت, همچنین با استفاده از سه روباه emoji به بیشتر تاکید خود را در نظر.

بسیاری از پیروان او به نظر می رسد برای پیدا کردن آن سخت به افکار خود را به کلمات به طوری که آنها با استفاده از emoji به منظور انتقال احساسات خود را به جای. محبوب ترین به نظر می رسد به قلب, قلب, چشم, و, بوسيدن, از emoji. اما Andreane طرفداران خلاق بود و وجود دارد بسیاری دیگر از emoji بر روی صفحه نمایش.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Andreane نیز به تازگی bared قفسه سینه خود را در حالی که نشسته در یک استخر. پوشیدن کراوات رنگ کردی موهای, کون, کوتاه, مدل لبخند در دوربین او به عنوان عبور از سلاح های خود را در سراسر قفسه سینه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im