نمایش دود کانادایی آندره چمبرلند بعد از ظهر شنبه در آخرین عکس اینستاگرام خود به طور کامل بمب گذاری کرد. مدل چشمک می زد شکل فوق العاده خود را به عنوان او بخار پز برای دوربین.

در شات سکسی، آندره نگاه زرق و برق دار به عنوان او برای بیکینی اسطوخودوس با تسمه روشن تصمیم گرفتند. بالا teeny سمت چپ کمی به تخیل به عنوان او در معرض کلافگی بزرگ خود را با یک خط گردن برش کم. بازوها و شانه های عضلانی او نیز در لباس برجسته شده بود.

کف بیکینی تطبیق کشیده شد تا بالا در باسن انحنا خود را و محکم در اطراف کمر کوچک خود را پیچیده به عنوان آنها تاکید ران لاغر خود را. شکم مسطح و abs چشمگیر خود را در صفحه نمایش کامل در شات نیز بود.

او نگاه را با زنجیر و آویز دور گردنش و دستبند روی مچ دستش لوازم جانبی کرد. او همچنین یک اس کرانچی می پوشید که از سوی دیگر با گروهش مطابقت داشت.

آندره بر روی زانوهایش بالای حوله ای سفید در کنار یک استخر شنا نشست. پاهایش را از هم جدا کرده بود و هر دو دست را روی زانوهایش قرار می داد در حالی که به جلو متمایل شده بود و پشتش را با بیان شرجی روی صورتش قوس می داد.

در پس زمینه عکس، نور خورشید را می توان دید که از طریق درختان زیر چشمی نگاه می کند. یک شناور بزرگ استخر تک شاخ نیز قابل مشاهده بود.

آندره آندره بیش از ۵۳۹٬۰۰۰ دنبال کننده را در حساب اینستاگرام خود جمع آوری کرده است. بسیاری از طرفداران وفادار او هیچ وقت به اشتراک گذاری قدردانی خود را برای آخرین خود را با کلیک کردن بر روی دکمه مانند بیش از 2،000 بار در عرض 40 دقیقه اول پس از آن را به خوراک او منتشر شد هدر رفت.

طرفداران او همچنین به بخش نظرات برای ترک بیش از 100 اظهارات در ضربه محکم و ناگهانی در آن زمان.

یکی از پیروان گیج شد: «شما دختر رویای مطلق من صاحب قلب من الهه زیبای من هستیم.»

“بسیار زیبا. امیدوارم آخر هفته خوبی داشته باشیم.» یکی دیگر اظهار داشت.

“خیلی خیره کننده،” نظر سوم خوانده شده است.

تو يه گوهر نادري دختر مني شما و آن منحنی های فوق العاده را خیلی دوست دارم.» چهارمین کاربر رسانه های اجتماعی نوشت.

مدل به نظر نمی رسد به هر qualms زمانی که آن را به نشان دادن هیکل بی عیب و نقص خود را در عکس های آنلاین خود را می آید. او اغلب خال تکان دادن لباس زیر زنانه تریسی، تاپ های کوچک، و کت و شلوار حمام خیره کننده است.

همانطور که قبلا توسط Inquisitrگزارش شده ، Andreane به تازگی piqued علاقه پیروان خود را هنگامی که او در بیکینی teal خیره کننده است که در جلو گره خورده است مطرح. او اضافه شده دامن بژ و تن طلا و جواهر برای تکمیل سبک. تا به امروز، آن در بیش از 11،000 دوست دارد و بیش از 390 نظر کشیده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im