Andrea Bocelli خواهد آواز در خالی کلیسای جامع در عید پاک برای بالا بردن مردم از همه ادیان

Andrea Bocelli انجام در چه تمپو چه فا در دسامبر 01, 2019, در, میلان, ایتالیا. پیترو D’aprano/گتی ایماژ

افسانه ای خواننده اپرا Andrea Bocelli استفاده می شود برای انجام برای تئاتر بسته بندی شده با تقاضاهای مصرانه تحسین است اما با توجه به شرایط ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر این نوع از چیزی که رندر شده است به طور موقت غیر ممکن است. اما یکشنبه عید پاک است که هنوز نزدیک شدن به آخر این هفته و Bocelli تصمیم گرفته است برای انجام بازدید مانند “Ave Maria” و “Sancta ماریا” در روم کاتولیک کلیسای جامع Duomo در میلان, ایتالیا. تنها تغییر که ساخته شده است که Bocelli انجام خواهد شد در کلیسای جامع این سال به خالی ردیف صندلی که عملکرد خواهد شد و بصورت زنده در Bocelli کانال یوتیوب به طوری که موسیقی خود را سبک می تواند قدردانی در سراسر جهان است.

Bocelli که به نظر می رسد عاقلانه و کنار هم قرار داده و حتی در حساس ترین شرایط نیز به تازگی گفته نگهبان که بهترین چیز برای مردم را به انجام در حالی که آنها منزوی در خانه با توجه به کروناویروس است به درک آنچه آنها در حال حاضر. “در طول لحظات مثل این که ما مجبور به ماندن در خانه ما به درک این فرصت را به انجام کارهایی است که اغلب ما می خواهم به انجام, اما که ما لازم نیست که زمان برای” Bocelli گفت. “گوش دادن به موسیقی سعی کنید به نگه داشتن بدن و ذهن بسیار فعال و آخرین اما نه کم, نترس از یک ویروس است که خواهد شد در راه همان است که شما نمی تواند ترس هنگامی که شما در پشت چرخ از اتومبیل خود را دانستن است که در طول سال وجود دارد بسیاری از جاده های قربانیان.”

همچنین نگاه کنید به: هفت هنر تأمین کنندگان مالی پیوستن به نیروهای خود را برای ارائه $5,000 کمک های مالی به هنرمندان تحت تاثیر COVID-19

در نهایت بدون در نظر گرفتن پارامترهای یکی از باورهای شخصی این چیزهایی مانند Bocelli عید پاک یکشنبه کنسرت که باید از این پتانسیل به ما یادآوری از قدرت ثابت قدم همبستگی و تعالی موسیقی در شرایط وحشتناک. Bocelli همچنین گفت که او امیدوار است کنسرت خود را منجر به “میلیون ها نفر از clasped دست در همه جا در جهان” بدون در نظر گرفتن ایمان از شنوندگان خود را. پایه و اساس خود را مطرح کرده است بیش از $140,000 برای بیمارستان ها در ایتالیا شده اند که در سخت ترین ضربه گیر بنابراین ستاره است که قطعا قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>