Andre Harrell, موسیقی اجرایی که کشف شان “Diddy” شانه مرده در 59

با توجه به تنوع Andre Harrell بنیانگذار Uptown سوابق و نیمی از رپ اواز یا موسیقی دو نفری دکتر Jeckyll and Mr. Hyde, درگذشت اواخر جمعه شب در سن 59. علت مرگ هنوز مشخص نیست. تنوع هنوز برای دریافت یک کلمه رسمی هر چند منابع تایید کرده اند عبور خود را.

Harrell نیز به طور گسترده ای شناخته شده برای ثبت نام و کمک به شانه شان “گرفتن” ظهور را به شهرت.

DJ D خوب اعلام کرد این اخبار در حالی که پخش موسیقی در Instagram در طول زندگی خود محبوب “باشگاه قرنطینه” سری.

Harrell بومی برانکس شهر نیویورک جایی که او و دبیرستان خود را دوست آلونزو قهوه ای تشکیل رپ اواز یا موسیقی دو نفری دکتر جکیل و آقای هاید. این گروه در حال بازدید از جمله “نابغه رپ” و “زندگی سریع” اما Harrell نقل مکان کرد و در پشت صحنه از موسیقی بعد از مدرسه بالا است.

پس از دنبال مطالعات انجام شده در لیمن کالج و رها کردن سه سال در او راسل سیمونز در سال 1983. سیمونز بنیانگذار و رئیس Def Jam سوابق در زمان و استخدام Harrell پس از جلسه خود را. در سال خود را در Def Jam, Harrell شد معاون رئیس جمهور و مدیر کل در فقط دو سال. او سپس به سمت چپ شروع به برچسب خود را بالای شهر ،

Harrell امضا نام های بزرگ به بالای شهر از جمله شانه شان “گرفتن” رفت و با “پف” در آن زمان است. او همچنین امضا Mary J. Blige به اولین رکورد معامله است. علاوه بر این Harrell کار با Notorious B. I. G., سنگین, D & The Boyz, Jodeci و مرد.

پس از برچسب خود را شروع به کاهش او بعد از کار در وصول productions توسعه پروژه های در فیلم و تلویزیون در طول 1990s. او ایجاد شده و تولید شده در نیویورک Undercoverبرای اولین بار فرهنگی عمده شبکه درام. در سال 1995 او به موسیقی به عنوان مدیر عامل شرکت موتاون رکوردز کار با نام های بزرگ مانند Stevie Wonder, Diana Ross, Boyz II Men and Johnny Gill.

او سپس کار با Diddy بد پسر سوابق خدمت به عنوان رئیس جمهور. در سال های اخیر Harrell کار با Diddy مختلف سرمایه گذاری کسب و کار خود را شانه شرکت. اخیرا او به عنوان معاون رئیس شورش تلویزیون و رسانه ها, یک شرکت پیشگام شانه. او به ویژه کمک به راه اندازی شورش خود را موسیقی کنفرانس در سال 2014.

با توجه به شانه شرکت وب سایت Harrell کمک کرده است “نفوذ و ایجاد شهری و فرهنگ هزاره در سراسر جهان است.”

مشاهیر و طرفداران به طور یکسان شده اند و ریختن در مراسم تجلیل از رسانه های اجتماعی برای Harrell ارسال افکار خود را به خانواده و موسیقی همکاران.

“اگر شما را دوست دارم اواخر 80s و 90s در اوایل R&B و Hip-Hop, سپس شما باید Andre Harrell با تشکر.” نوشت: یک کاربر توییتر.

“استراحت در صلح و آرامش به افسانه ای Andre Harrell. فرهنگ است و فرهنگ و او را به دلیل تاثیر و نفوذ او” ابراز دوم فن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>