اندرسون کوپر و اندی کوهن پسران ملاقات برای اولین بار در شایان ستایش چت تصویری روز پدر

اندرسون کوپر و اندی کوهن مجازی ملاقات و خوش آمد می گوید با فرزندان خود به معرفی آنها به یکدیگر برای اولین بار.

در روز پدر به 53 ساله AC360 ستاره به نظر می رسد در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با نوزاد پسر وایات مورگان کوپر در حالی که کوهن نشسته در کنار پسر خود را, بنیامین, 1, به عنوان نوزادان ملاقات در طول یک چت مجازی از معروف خود پدران’ شهر نیویورک خانه.

در بخش در Bravo اواخر شب نشان می دهد کوهن 52, معرفی خود در 16 ماه پسر به کودک وایت به دنیا آمد از طریق رحم جایگزین در ماه آوریل است. آینده دوستان شما شده اند قادر به پاسخگویی در فرد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“بن, این وایت کوپر او را میخوام شما دوستان خوب!” به تماشای آنچه اتفاق می افتد زندگی می کنند میزبان گفت. “اگر شما مانند او نیمی از آنجا که من مثل پدر شما میخوام دوستان بزرگ.”

کوهن همچنین اشاره کرد که پدران و پسران انجام خواهد شد مقدار زیادی از سفر با هم در آینده و وی با اشاره به برزیل به عنوان یک مقصد امکان را.

این براوو ستاره اشاره کرد که وایات به نظر می رسد درست مثل معروف خود را به عنوان پدر او را تحسین چشمان آبی و گفت: “وایات به نظر می رسد مانند یک مینی شما اندرسون!”

این دو همچنین به شوخی در مورد کودک وایت راه راه لباس که کوپر گفت: به نظر می رسد مانند یک دست کت و شلوار حمام از 1920s.

پس از اولین بار پدر خود قرار داده است نوزاد پسر به دوربین برای جلو کوپر گفت: پسر خود را, “او لب پایین لرزد هر حال حاضر و پس از آن بسیار شایان ستایش است.”

در نظرات به YouTube video شایان ستایش, جلسه, طرفداران ارسال پیام شیرین برای افراد مشهور پدران و پسران نوزاد.

“این بهترین چیزی که من دیده ام در مدت طولانی من تخمدان درد با شادی!” یکی از طرفداران نوشت. “روز پدر مبارک شما دو!”

“تماشای این دو با نوزادان خود باعث می شود من خیلی خوشحال” یکی دیگر اضافه شده است.

“AC و AC…چه نگاه خوبی برای هر دو شما. روز پدر مبارک” یک سوم بیننده نوشت.

“من نمی تواند متوقف خندان به تماشای این” دیگری اضافه شده است. “دو تا مینی من است.”

کوهن بوده است اذیت کردن, در این جلسه بین دو نوزاد پس از روز وایات متولد شد. در ماه آوریل پس از کوپر ساخته شده نوزاد خود را اعلام در یک عاطفی آشکار در خبری سی ان ان برنامه کوهن در زمان به Instagram برای ارسال یک عکس از پدر جدید بوسیدن پسر خود را بر روی پیشانی. در عنوان به پست براوو میزبان نوشت که کودک وایات می تواند در یک زمان بهتر و وی افزود: “من می دانم که نمی توانید صبر کنید برای دیدار با شما!”

هواداران می دانند که کوهن است که به کمک کوپر با نقش جدید خود به عنوان یک پدر. این براوو ستاره به تازگی نشان داد که عبور کردن شیک لباس نوزاد به او رفیق است و او حتی به اشتراک گذاشته شده خود را پرستار بچه با پدر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>