Anastasiya Kvitko خود مجنون شکل ساعت شنی در پی خاکستری مینی لباس

“روسیه کیم کارداشیان” از Instagram, Anastasiya Kvitko ایجاد یک ویدئو جدید برای او و پیروان آنها در حال حاضر به بیش از آن. به عنوان است که معمولا مورد با Kvitko را Instagram ویدئوها, این یکی ایجاد شده برای ترویج Bang نوشیدنی های انرژی است. به نظر می رسد از چیزهایی که طرفداران او نمی تواند چشم خود را خاموش از کوچک او لباس و فک انداختن منحنی هر چند.

Kvitko مشترک جدید تصویری در بعد از ظهر دوشنبه و او فشرده خود شکل ساعت شنی به شکل اتصالات گره لباس برای آن است. روسیه بومی فیلم برداری خیلی از این فیلم جدید در خارج از منزل در بالکن یک ساختمان بلند. اما او توله سگ را به یک ظاهر زیبا در داخل خانه نسبت به پایان.

به عنوان کلیپ آغاز می شود Kvitko ترک باز کردن یک فندق قهوه با طعم Bang نوشیدنی و جرعه از می تواند به عنوان او خم در برابر شیشه ای نرده بالکن. او عسل-موهای بور است و جدا در وسط و طولانی قفل آویزان شل بیش از شانه های او را با چند حلقه فریم ،

25-year-old رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار, واژن, تالار گفتگوی جوانان ایرانی منحنی او به عنوان نوشیدنی, prancing به و وپیش برای اطمینان از هر زاویه دستگیر شده است در این کلیپ جدید. و او را به دارایی ها به سختی موجود کوچک بالای او لباس نازک تسمه اسپاگتی بیش از Kvitko شانه زور زدن برای نگه داشتن پارچه گره در محل.

در نقاط مختلف از این ویدئو Kvitko flaunts her انحنا derriere و تاب به اطمینان حاصل شود که لگن و کمر باریک دستگیر شده بیش از حد. بعد به عنوان او خم کردن به بازی با توله سگ خود را به او نشان می دهد مقدار زیادی از برش عمیق.

کمتر از 30 دقیقه پس از Kvitko در ابتدا به اشتراک گذاشته شده در این پست جدید در این ویدئو در حال حاضر بیش از 30000 views. صدها نفر از نظر ریخت و در را هزاران لایک.

“گاهی اوقات من نمی توانم زندگی بدون شما ارسال” طعنه یکی از Kvitko پیروان.

“شما یک هدیه به کسانی که در اطراف شما” ستایش طرفداران روسیه و زیبایی است.

“شما چنین شگفت آور, زرق و برق دار زیبایی” نوشت: یکی دیگر پیرو.

“من شما را بسیار دوست دارم. شما یک شاهزاده خانم واقعی” دقیق شخص دیگری.

میلیون ها نفر از افرادی که به دنبال Kvitko در Instagram می دانم که او هرگز خجالتی در مورد فشار منحنی به یک آشکار مینی لباس. او شناخته شده است برای انتخاب لباس کوتاه, حالا, و گروه های دیگر که به سختی شامل او bodacious بدن و او دودی یک تن از اعتماد به نفس با هر ضربه محکم و ناگهانی.

مدل انفجار انرژی ویدئوها همیشه تولید مقدار زیادی از عشق در او Instagram صفحه. به نظر می رسد که این یکی است که به خوبی در راه خود را به تبدیل شدن به یک فن های مورد علاقه از Kvitko طرفداران در هیچ زمان و ممکن است آن را یک چالش برای او به بالای آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>