Anastasiya Kvitko تقریبا میآید دکمه بر روی لباس مینی در آخرین تصویری

Anastasiya Kvitko می داند که چگونه به گرفتن توجه از او 10.5 میلیون Instagram followers. او همچنین می داند که چگونه به پوشیدن لباس های تنگ است که ویترین منحنی. روز سه شنبه او گرم تا Instagram با تصویری که برجسته او با پوشیدن لباس که خیلی تنگ او تقریبا ظهور چند دکمه بر روی آن.

Anastasiya لباس ساخته شده بود از پودر آبی و پارچه چسبناک است که او را در آغوش گرفت منحنی. این لباس بدون آستین پایین برش یقه که او را در معرض رخ. یک ردیف از دکمه ها رفت و تمام راه را به پایین و بالا دکمه بازگشت شد. این لباس آنقدر تنگ است که یک زن و شوهر از دکمه های شبیه به آنها تاکید به حداکثر. سجاف از تعداد قطع فقط زیر سینه خود خوش بر و رو ران.

مدل تصویری یک آگهی برای انفجار نوشابه های انرژی زا اما همانطور که با بسیاری از عکس ها و فیلم آناستازیا باعث می شود او را قاتل منحنی در یک نقطه کانونی به عنوان او با قوطی های نوشیدنی.

کلیپ آغاز می شود با نشان دادن آناستازیا گرفتن از آسانسور و راه رفتن پایین راهرو احتمالا به آپارتمان او. دوربین به دنبال او از پشت, دادن پیروان یک نگاه خوب در پشت و کمر باریک او به عنوان او ساخته شده مراحل. کلیپ سپس او نشان داد با استفاده از یک کلید برای باز کردن درب. دو توله سگ های کوچک با عجله به خوش آمد می گوید او را به عنوان او چمباتمه پایین به برخی از آنها را عشق قبل از بسته شدن درب.

کلیپ سپس نشان داد که مدل انداختن کلید خود را در یک مبارزه و رسیدن به یک می توانید از نوشیدنی. او آن را باز کرد و نوشید از آن می تواند به عنوان دوربین بزرگنمایی و نشان داد نزدیک شات از قفسه سینه خود را. کلیپ سپس او نشان داد چمباتمه پایین به بازی با توله سگ خود را قبل از پایان دادن به.

پست های فوری آمار جمعآوری بیش از 90,000 دوست دارد در عرض یک ساعت از های آن است.

در عنوان او نوشت که او همیشه برای رسیدن به خانه خود حیوانات خانگی و به یک طعم و مزه از نوشیدنی های مورد علاقه.

صدها نفر از طرفداران flocked به بخش نظرات روان بیش چگونه دیدنی آناستازیا نگاه در لباس.

“این است آنچه ما تماس بگیرید کامل بدن” کنایه آمیز یکی از تحسین کنندگان.

“من می توانم که در تمام طول روز شما کاملا زیبا” دوم Instagram کاربر chimed در.

“شما زن زیبا ترین من تا کنون دیده اند” یک سوم پیرو اظهار نظر.

“شما واقعا باور نکردنی زرق و برق دار, omg یک شاهکار واقعی! خالص آتش تا” raved یک چهارم فن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>