Anastasiya Kvitko می شود دارای گونه های برامده در آشکار شورت لا کونی لباس شنا در استخر

رسانه های اجتماعی ستاره آناستازیا Kvitko ارسال پالس از 11.3 میلیون Instagram followers مسابقه پس از ارسال یک تصویر که در آن او نشان داد چقدر از او دلخواهی شکل با مدل سازی یک آشکار شلاق زدن به سبک لباس شنا.

پوشاک یک رسانه بود سایه قهوهای مایل به زرد که هر دو تکمیل خنثی زیبایی شناسی در علاوه بر این به برجسته مستقر در میامی-زیبایی خورشید بوسید پوست.

Kvitko ناشی از دروغ گفتن با معده او را در یک بژ chaise سالن صندلی. منحنی او شد بر روی صفحه نمایش کامل با توجه به آشکار طبیعت لباس شنا است که دارای گونه های برامده شورت لا کونی برش که در سمت چپ کمی از او پرت خلفی به تخیل. ترکیبی از این نحیف لباس و lounging موقعیت بدان معنی است که او باب روز و دباغی پا شد و بر روی صفحه نمایش کامل.

Kvitko accessorized با دو دستبند کاف طلا در علاوه بر این به یک maroon کویل مو کراوات. برای محافظت چشم خود را از روشن فلوریدا خورشید او عینک یک جفت مرسوم قهوه ای رنگی عینک آفتابی که مدرن هوانورد ، او برجسته قفل ظاهر شده در سمت چپ به طور طبیعی مدل دهید و موهای خود را فرا گرفت به سمت بخشی به طوری که او نور, سبزه, قفل آبشاری پایین گذشته شانه های او.

هر چند خیلی از جلوی دست کت و شلوار حمام رفتم و به دلیل Kvitko ژست او هنوز هم موفق به نشان دادن بسیار پایین یقه دادن طرفداران کوچکترین اشاره از او و سفت.

در حالی که در chaise Kvitko استراحت وزن بدن بر روی او لمسي کمی به جلو متمایل به عنوان او pensively نگاه کردن به این طرف به پیروان یک نظر از مشخصات خود را.

در عنوان این مدل اعلام کرد که یک پس زمینه خوب بود “همه چیز” که در تاریخ های مجازی و خواسته طرفداران خود را اگر آنها تایید شده از استخر محلی.

طرفداران رفت و وحشی بیش از شرجی به روز رسانی های جدید و اعطا شات بیش از 95,000 دوست دارد و حدود 1,400 درخشان نظرات.

“زیبایی فراتر از محدودیت های” gushed یک وحشت فن با تاکید بر روحیۀ با دو آتش emoji و دو قلب قرمز.

“شما من الهه” اعلام کرد یک دوم اضافه کردن یک مجموعهای از بوسیدن چهره به پیام.

“باور نکردنی عکس از فانتزی دختر رویایی,” raved یک سوم همراه با چند گل نمادها و قلب است.

“بسیار مناسب” اضافه شده یک چهارم پایانی این نظر با هر دو قلب و چشم و صورت و شعله نماد است.

این است که به دور از این اولین بار در طول چند هفته گذشته که روسیه متولد زیبایی فک کاهش یافته است. او قبلا wowed پیروان او پس از نما در غوطه نقره bodysuit و ران چکمه های بالا همانطور که قبلا تحت پوشش Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>