آناستازیا “Stassie” Karanikolaou نشان می دهد قاتل منحنی سیاه

اینترنت مدل آناستازیا “Stassie” Karanikolaou wowed بسیاری از رسانه های اجتماعی پیروان خود در سراسر جهان و پس از او نوشته شده آشکار تصویر از خودش در شنبه, ژوئن 27. کالیفرنیا متولد زیبایی را به Instagram برای به اشتراک گذاشتن مطالب جدید با 8.6 میلیون پیروان و آن را تبدیل به یک ضربه فقط مدت کوتاهی پس از رفتن زندگی می کنند.

23-سال-مدل — که شاید شناخته شده ترین برای Kylie Jenner بهترین دوست — عکس داخل خانه برای لحظهای در داخل چه در ظاهر به یک حزب بزرگ ، Stassie در مرکز صحنه به عنوان او مطرح شده به طور مستقیم در مقابل دوربین نشسته و در حالی که او pouted و خیره مستقیما به لنز. او بیشتر ساطع سکسی پرنیان او به عنوان تکیه باسن خود را.

موهای بلند او بود که رنگ قرمز روشن برای لحظهای بود جدا در وسط و مدل دهید در امواج بزرگ به عنوان آن آبشاری پایین خود را به عقب و بیش از شانه اش.

Stassie همچنین نگاه کرد به تکان دادن کامل آرایش صورت در تصویر — یک حرکت است که افزایش ویژگی های خود و اضافه فریبنده لمسی به او نگاه کنید. این نرم افزار به ظاهر شامل بنیاد سرخ مجسمه ابرو, سایه چشم جسورانه, خط چشم, رژ لب, bronzer و پسوند مژه.

آن بود که او قاتل منحنی که به سرقت برده نشان می دهد او به عنوان flaunted آنها را با یک شیک-اما-آشکار گروه.

او عینک لباس که برجسته رنگارنگ گل چاپ و دو تسمه نازک که رفت و بیش از شانه های او و پایین خود را به عقب. پوشاک ترک نیست خیلی به تخیل آن را به عنوان بسیار skintight در مدل بغل کردن او شکل انحناء. به خصوص در نمایش او بود لگن و پرت derriere. بعلاوه, لباس های ویژه یقه غوطه که نشان داد مقدار کافی از رخ. به عنوان لباس نیز بسیار کوتاه آن را به نمایش Stassie را باب روز و بلند.

او زوج لباس را با یک صورتی Prada bag.

او نشان می دهد که او تا به حال شده است عکس.

در ضمن در عنوان او نشان داد که او در جشن غرور و افتخار است.

تند تصویر روبرو شد با یک معامله بزرگ از شور و شوق و حمایت از طرفداران او گردآوری بیش از 660,000 دوست دارد پس از رفتن زندگی می کنند در اواخر شنبه شب. اضافی 2,000 طرفداران را هم به بخش نظرات به تعریف Stassie در او شکل به نظر می رسد و گروه.

“بسیار زیبا” یک کاربر نظر.

“زرق و برق دار” دوم فن اضافه شده است.

“اوه خدای من شما آنقدر آتش” یک سوم تحسین chimed در.

این گذار به اشتراک گذاشته است بیش از یک وب عکس از خودش در رسانه های اجتماعی به خصوص از اواخر سال. فقط دیروز در ژوئن 27, او حیرت زده طرفداران او و پس از او لرزاند کوچک لباس شنای زنانه دوتکه صورتی که نشان داد او شکل ساعت شنی در هر Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>