آناستازیا Karanikolaou Flaunts قاتل کشف و رخ در جدید Instagram پست

اینترنت احساس آناستازیا “Stassie” Karanikolaou دل اسیر در سراسر جهان در رسانه های اجتماعی پس از او نوشته شده یک تصویر جدید از خودش در روز شنبه, مارس 23. کالیفرنیا متولد زیبایی را به Instagram به اشتراک گذاشتن پست جدید با 8 میلیون پیروان.

22-سال-مدل — که عمدتا شناخته شده به عنوان Kylie Jenner بهترین دوست — تراوش بسیار اغوا کننده پرنیان به عنوان او بود جامعی در خارج از منزل در حیاط خلوت خود. Stassie در مرکز صحنه در تصویر نشسته بر روی یک سفید بزرگ, کوچ به طور مستقیم در مقابل دوربین او به عنوان pouted و خیره مستقیما به لنز. او همچنین تکیه پشت او به عنوان دست راست خود را استراحت بیش از حق خود پا.

Stassie مو هایلایت شده موهای بور بود جدا در وسط و ظاهر نمی شود مدل دهید آن را به عنوان آبشاری کردن پشت او و بیش از او شانه سمت راست در امواج اندکی. بعلاوه او به ورزشی صورت کامل از آرایش که glammed او نگاه کردن. این نرم افزار به ظاهر شامل پایه مجسمه ابرو, پسوند مژه سایه چشم سرخ شدن پودر و رژ لب برهنه. اما آن را هنوز هم او دلخواهی منحنی که ایستاده بود از او به عنوان flaunted آنها را با یک آشکار ساز و برگ.

او تصمیم گرفت تا برای یک آستین نعناع رنگی ژاکت کش باف پشمی ژاکت. پوشاک محکم او را در آغوش گرفت انگیز دارایی و حتی در معرض برخی رخ به عنوان Stassie ترک کرده بودند برخی از آن دکمه بازگشت نیست.

او زوج بالا با یک جفت پژمرده آبی شلوار جین. به عنوان شلوار جین کاملا فرم اتصالات در مدل آنها با موفقیت نمایش داده می شود کون و باسن و پرت derriere. بعلاوه شلوار بالا waisted طراحی جلب توجه به Stassie را باریک هسته.

Stassie لوازم این نگاه با چند قطعه طلا و جواهر شامل گردنبند و دستبند.

او را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی در این پست بود اما به وضوح عکس در محل اقامت خود در کالیفرنیا جایی که او در قرنطینه شده با توجه به COVID-19. در این پست به عنوان او نشان داد که او ساز و برگ تولید شده توسط چرخند آنلاین شرکت پوشاک.

زرق و برق دار تصویر لحظهای بود ملاقات فوری با پشتیبانی و تایید از مقدار زیادی از Stassie طرفداران garnering بیش از 100,000 لایک فقط در 20 دقیقه پس از رفتن زندگی می کنند. 500 پیروان نیز رهبری به بخش نظرات در زیر به دوش او با ستایش در او شکل زیبایی خود و گروه خود را.

“بسیار زیبا” یک کاربر نوشت.

“تصویر عالی” یک دوم کاربر تأکید کرد.

“کودک زیبا” یک فرد سوم اعلام کرد.

“عشق شما” یک چهارم فن اضافه شده است.

Stassie به اشتراک گذاشته است تعدادی از سیگار-تصاویر داغ از خودش در رسانه های اجتماعی از اواخر سال. فقط در 22 مه او حیرت زده طرفداران ورزشی پس از یک تعداد وحشی X Fenty, زیر پوش زنانه که flaunted قاتل او را شکل هر Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>