Analicia چوس نشان می دهد او شکل ساعت شنی در ورزشهای آبی رنگی توری Bodysuit

مدل آمریکایی Analicia چوس به او در زمان Instagram صفحه و نشان داد او هیکل ساعت شنی در یک نحیف bodysuit در روز شنبه.

در عکس فوری Analicia دیده می شود می تواند با تکان دادن ورزشهای آبی-آبی bodysuit ساخته شده از توری پارچه. این نحیف گروه های ویژه تسمه اسپاگتی و اضافی پوشش پارچه در bodice به پوشش سینه.

بخش پایین تر از bodysuit صرفا ساخته شده از توری و sported چند پانل. در نهایت بالا-برش گروه ساخته شده آن را سخت به دست خود ران و یک نگاه اجمالی از او ،

از نظر او زیبایی شناسی Analicia به نظر می رسد به کار گرفته اند بژ بنیاد برای مطابقت با رنگ پوست. او به نظر می رسید به ارمغان گونه او را با صورتی سرخ شدن اعمال قهوه ای سایه ای از رژ لب همراه با نرم و صاف و براق برنز سایه چشم و صف ، او به ظاهر به پایان رسید خود نرم افزار آرایش به خوبی تعریف ابرو.

Analicia عینک کلاغ سیاه رنگ گیسوان پایین و اجازه قفل او را به سقوط بیش از شانه های او و بازگشت. به عنوان لوازم جانبی برای او sported مجموعه ای از حلقه.

او اسیر selfie در حمام خود را. یک حمام یک حوله سفید و برخی از لوازم آرایش می تواند دیده می شود در پس زمینه. این ççê ی ایستاده بود و مستقیم نگه داشته و یک دست روی سینه اش کج شده سر او seductively جدا و gazed در دوربین.

در زیرنویس Analicia اطلاع طرفداران او که او را نحیف یک تکه bodysuit بود از خرده فروش آنلاین لباس, مد, Nova. این برند همچنین حمایت خود را ارسال.

در عرض دو ساعت از رفتن زندگی می کنند و همانطور که از نوشتن این مقاله, ضربه محکم و ناگهانی به دست آورد بیش از 41,000 را دوست دارد. که غیر او سرسخت ترین تحسین همچنین flocked به بخش نظرات و ارسال شده 500-به همراه نظرات.

“خیلی ناز و سکسی!!! من عاشق این رنگ بر شما” یکی از طرفداران او اظهار نظر در عکس.

“چگونه می تواند هر کسی بود این زیبا و کامل است ؟ شما مورد علاقه من, مدل, آنا,” کاربر دیگری chimed در.

“این عکس خیره کننده ساخته شده روز من. با تشکر از ارسال بئب. دیدن شما در لباس زیر زنانه یکی از اهداف 2020!!” یک سوم تحسین گفت.

“شما باید کلید قلب من است. I love you so much, Analicia” یک چهارم پیرو اعتراف احساسات خود را.

جدا از پیروان بسیاری از مدل های دیگر نیز دوست و اظهار نظر در ضربه محکم و ناگهانی برای نشان دادن قدردانی و پشتیبانی از جمله جسیکا قتل بروک Lynette و Lexy Panterra.

این اولین بار نیست که Analicia هیپنوتیزم شده او سپاه از تحسین با یک لباس زیر زنانه سکسی عکس فوری. یک هفته پیش او wowed تحسین او با ارسال یک ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او را لرزاند قهوه ای و سفید و نارنجی و قلاب بافی دو قطعه لباس شنا نیز از مد نوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>