Ana Paula Saenz خود ساعت شنی منحنی کوچک آلو بیکینی

روز چهارشنبه رسانه های اجتماعی ستاره Ana Paula Saenz قرار داده و او را bodacious منحنی بر روی صفحه نمایش در یک وسوسه انگیز جدید Instagram پست که او را دیدم نمایشگاه بیکینی سکسی نگاه. در حالی که گیج مشخص نیست چه نام تجاری او با پوشیدن او قطعا به طرفداران بسیاری به نگاه کردن شهوت انگیز رقم در یک جفت از عکس های که ارائه یک پشت به جلو نگاه کنید او لباس.

مکزیکی hottie شد چادری در یک نحیف دو قطعه لباس شنای زنانه دوتکه مباهات غنی آلو رنگ که به زیبایی خود را تکمیل پوست و درخشان قهوهای مایل به زرد. این لباس شنا یک مثلث رشته طراحی و ساخته شده است تا از نو halterneck بالا و کوچک شلاق زدن کف. نازل لباس در معرض مقدار زیادی از پوست به دنبال بسیار چاپلوس در او شکل مناسب. هر دو قطعه sported ظریف سیاه و سفید گل چاپ شدند و آراسته با فلز براق جزئیات. آنا اضافه شده بیشتر bling به او سوزان ساحل, دخترک معصوم, نگاه کنید با یک جفت زرق و برق دار دستبند النگو که او در همان بازو. او بیشتر accessorized با ظریف گردنبند choker که شامل یک آویز دور که اغوا زل زل نگاه کردن به او دکولته.

این انفجار انرژی elite مدل نشان داد که نگاه او به عنوان مطرح شده توسط دریا. برای اولین بار عکس مشترک با طرفداران دستگیر آنا از پشت spotlighting او بمب را خوش بر و رو خلفی. لاتین, مدل, flaunted کون پایان عقب او به عنوان نگاه به این طرف با سوختن بیان و استراحت یک دست بر شهوت انگیز او ران. لباس شنای زنانه دوتکه او کف بسیار بالا-برش و کشیده شد بالا در لگن, ورزشی یک مثلث کوچک که bared بخش قابل توجهی از derriere او. زرق و برق دار, سبزه, همچنین نمایش کوچک کمر و نشان داد یک وسوسه انگیزی اجمالی sideboob.

کش رفتن به اسلاید بعدی نشان داد که این زیبایی رو به دوربین با شدید زل زل نگاه کردن. این کودک flaunted او چابک قفسه سینه و مجسمه midriff به عنوان کشیده و برداشته تا سلاح های خود را با قرار دادن هر دو دست در بالای سر خود را. او لبه لگن به سمت کمی فراق او در اغوا کننده وضعیت که به نام توجه به او بلند و باریک باسن و ران قوی. لباس شنای زنانه دوتکه او بالا sported ياوه یقه و بسته در مقابل با یک حلقه فلزی, نقشه کشی, چشم به او رخ. شبیه جزئیات تزئین طرف او پایین بود که یک حرکت شبیه چمچه زنی کمر که نشان داد او را معوج شکم.

عکس های گرفته شده از اواسط ران و شد با تمرکز بر Ana کامل ساعت شنی با قاب. پست برچسب زده شده در پنج نخل جمیرا هتل در دبی که در آن 21 ساله به تازگی صرف خورشید آغشته به روز و یک شب بی خوابی هر یک قبلی Instagram پست که نشان داد او تاب نارنجی سمت کراوات و که شما در زیر می توانید ببینید.

آنا زیر نویس خود را با ارسال یک پیام مرموز در مورد تغییر و اضافه بنفش قلب-شکلک به نظر می رسد که به آینه رنگ لباس شنای زنانه دوتکه. این ها بود آمار فوری با 917,000 پیروان garnering بیش از 30,200 دوست دارد یک شبه. عکس ها نیز به ارمغان آورد طرفداران به بخش نظرات توسط توده ها به عنوان های متعدد تحسین چپ 450-به همراه پیام های تحت کشنده جرقه بزند.

در حالی که اکثر نظرات در برخی از آنا در زبان انگلیسی طرفداران نیز chimed در.

“کاملا خیره کننده” نوشت: یک فرد است.

“پس dammmmm Bootiful [sic],” کنایه آمیز دیگری اضافه کردن یک جفت از باد-بوسه و هلو از emoji.

“من دوست دارم که, بیکینی آنا! به دنبال واقعا خوب!” خواندن یک سوم پیام trailed توسط یک رشته طولانی از باد-بوسه قلب-چشم آتش و درخشان-قلب emoji.

“شما فقط نگاه جالب و زیبا” بوده یک چهارم فن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>