Ana de Armas سهام پرتره گرفته شده توسط بن افلک

شایعات اطراف رو به رشد بين بن افلک و Ana de Armas رسیده ارتفاعات جدید حاکی de Armas به اشتراک گذاشته شده عکس از خودش گرفته شده توسط افلک در Instagram. در عکس de Armas دیده می شود راه رفتن در امتداد ساحل در لباس های گاه به گاه.

اگر چه افلک به نظر نمی رسد در تصاویر رادیو فردا و دیگر رسانه ها باید به این نتیجه رسیدند که او باید مرد پشت دوربین. آنها به این نتیجه رسید در بخشی به دلیل افلک و de Armas قبلا عکس گرفتن یک پابرهنه راه رفتن در امتداد ساحل در کاستاریکا است. در یکی از این عکس افلک است و حتی دیده می شود با یک دوربین در دست خود را. این چاقو از بازیگر نیز با پوشیدن همان لباس محلی در این عکس ها که او پوشیده بود در عکس های منتشر شده در هفته گذشته.

در عکس های به اشتراک گذاشته شده در Instagram, de Armas تا حد زیادی خارج از فوکوس به غیر از یک شوت که در آن او به نظر می رسد خیره به طور مستقیم به دوربین.

در شرح عکس, de Armas رفت و با یک پیام مرموز با استفاده از یک درخشش emoji به دنبال قلب از emoji. عکس ها را فقط در ادامه به تشدید گمانه زنی ها که de Armas و افلک در حال حاضر یک زن و شوهر.

در واکنش به de Armas تصمیم برای به اشتراک گذاشتن عکس ها بسیاری از کاربران در نظرات بلافاصله می دانستند که افلک شده اند باید در پشت تصاویر.

“بن افلک است که یک عکاس خوب” یک کاربر نوشت.

“بن افلک بمکد در تمرکز. نه من هر چند” یکی دیگر از فن اظهار داشت.

افلک و de Armas برای اولین بار ملاقات کرد زمانی که دو تن از آنان تیراندازی در آب های عمیق با هم در سال گذشته در نیواورلئان. این فیلم که به کارگردانی آدریان لین است وابسته به عشق شهوانی, هیجان انگیز در مورد یک زن شوهر که می شود متهم اصلی در ناپدید شدن همسر عاشقان.

به گفته یک منبع در مردم, افلک و de Armas بود “اتصال فوری” و “بزرگ شیمی از سمت راست شروع می شود.” در حال حاضر به نظر می رسد ارتباط بین این دو بیشتر شکوفا شده به یک رابطه عاشقانه.

افلک و de Armas نیز به تازگی به کوبا سفر کرده و این منبع گفت که افلک شده بود هیجان زده گریز.

“بن به نظر می رسید به عشق سفر. او در خلق و خوی بزرگ و بسیار دوستانه است. او نزدیک شد طرفداران چندین بار و با خوشحالی مطرح برای تصاویر. آنها بازدید چندین رستوران و لذت می برد کوبا آشپزی” این منبع گفت.

افلک قبلا ازدواج جنیفر گارنر از سال 2005 تا سال 2018 و دو سهم سه فرزند با هم. The Blade Runner 2049 بازیگر در ضمن قبلا ازدواج بازیگر اسپانیایی مارک Clotet اما زن و شوهر طلاق در سال 2013 پس از دو سال با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>