آنا Cheri نشان می دهد عمده رخ به عنوان او می رود سکس زیر انداخت بالا

مدل آمریکایی و مربی تناسب اندام آنا Cheri فرستاده طرفداران در سراسر جهان به دیوانگی در رسانه های اجتماعی پس از او به اشتراک گذاشته سکسی جدید تصویری از خودش در یکشنبه, ژوئن 17. بمب به او در زمان Instagram حساب برای ارسال محتوا برای او 12.6 میلیون پیروان و آن را به سرعت تبدیل به یک سر و صدا.

33 ساله شد عکس داخل خانه به ظاهر در داخل اتاق نشیمن. او در مرکز صحنه به عنوان او ایستاده بود به طور مستقیم در مقابل دوربین. آنا بیشتر تراوش شرجی پرنیان به عنوان او را دیدم اخم خیره به طور مستقیم در لنز و تکیه باسن خود را.

آنا را با طول متوسط, سبزه, مو, که, برجسته, برخی بور برجسته شد دهید و مستقیما آن را به عنوان آبشاری پایین خود را به عقب و بیش از شانه اش.

او همچنین در نگاه به حجاب کامل آرایش صورت در تصویر — یک حرکت است که افزایش طبیعی ویژگی های صورت و افزود کمی از زرق و برق به نگاه او. این نرم افزار به نظر می رسد عبارتند از, بنیاد, پالت سایه چشم, یک, برهنه, رژ لب, خط چشم, ریمل مژه و ابرو و مجسمه ابرو.

هنوز این مدل معروف قاتل منحنی که به سرقت برده نشان می دهد در این عکس او به عنوان flaunted آنها را با آشکار گروه.

آنا تصمیم گرفتند برای یک بژ رنگ بالا که ترک نیست خیلی به تخیل به عنوان او رفت braless زیر. پوشاک که در مقابل محکم در آغوش گرفت و او را در حالی که دارایی های خود یقه غوطه وری در معرض مقدار کافی از این مدل رخ. همچنین بر روی صفحه نمایش او بود midriff به عنوان بالا کمی نابود و لگدمال.

آنا زوج پوشاک با تطبیق شورت لا کونی که همچنین ارائه حداقل فقط پوشش آن را به عنوان flaunted کون باسن و کون بزرگ, شورتی, derriere. کف بیشتر برجسته بالا waisted طراحی است که جلب چشم ها به سمت او هسته.

آنا به پایان رسید نگاه کردن با یک سبک مینیمالیستی گردنبند.

او با ارائه یک برچسب جغرافیایی برای ارسال.

در ضمن در پست, عنوان, Ana شوخی با طرفداران خود بیان کرد که او بدست “استفاده می شود به داشتن به شلوار می پوشند.” او همچنین نشان داد او لباس طراحی شده توسط مد نوا آنلاین لباس شرکت او در حال همکاری با.

این لحظهای بود که ملاقات با یک معامله بزرگ از حمایت از ارتش ملی افغانستان (Ana پیروان garnering بیش از 194,000 دوست دارد پس از رفتن زندگی می کنند در اواخر شنبه شب. علاوه بر این بیش از 1600 طرفداران را هم به بخش نظرات به تعریف او را در زیبایی بدن و لباس.

“شما نگاه بسیار زیبا” یک کاربر نظر.

“زرق و برق دار, قلب من” دوم فن اضافه در اسپانیایی.

“خیره کننده” chimed در یک سوم پیرو.

“بدن اهداف” یک چهارم تحسین تأکید کرد.

Ana نمایش داده شده او شکل دلخواهی در تعدادی از وب تصاویر در Instagram به تازگی. فقط دیروز در ژوئن 17, او به اشتراک گذاشته شده برخی از مطالب جدید که ویژه او را در یک لباس شنای زنانه دوتکه, در هر Inquisitr. که پس از انباشته بیش از 232,000 دوست دارد پس از رفتن زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>