آنا Cheri نشان می دهد عمده رخ و انحنا شکل در لباس

آمریکا مربی تناسب اندام و مدل آنا Cheri دل اسیر در رسانه های اجتماعی پس از او نوشته شده روز زمین عکس از خودش در طبیعت در روز شنبه, مارس 23. این مدل در زمان به او Instagram account برای به اشتراک گذاشتن این پست با 12.5 میلیون پیروان و آن را به سرعت مورد توجه بسیاری از.

33 سال در مرکز صحنه به او عکس, خارج از منزل, خیساندن تا اشعه های خورشید را. آنا تراوش شاد و در عین حال ارتباط پرنیان به عنوان او مطرح شده با دست خود را بر روی باسن خود را. او لبخند زد و به طور گسترده ای جلوی لنز دوربین را نگه داشتن چشم بسته او را به عنوان او سرش را به سمت آسمان است.

او sported کامل آرایش صورت به صورت عکس آورده است که از زیبایی های طبیعی و خود را تکمیل زیتون پوست تن از جمله بنیاد سرخ برجستهنگار, eyeshadow, مجسمه ابرو, برهنه, رژ لب و ریمل مژه و ابرو.

او شانه ظهر, سبزه, قفل آبشاری کردن پشت او و نزد او شانه های آنها به عنوان مدل دهید در امواج. هنوز هم آن Ana کوچک لباس که به سرقت برده نشان می دهد آن را به عنوان flaunted او شکل دلخواهی.

یاس بنفش لباس ساخته شده از ساتن و برجسته دو تسمه نازک که رفت و بیش از شانه های او و پایین پشت او glimmered در آفتاب آن را به عنوان منعکس اشعه آن. پوشاک را ياوه یقه اما خواستار بیشترین توجه را به آن محکم نمایش داده می شود ارتش ملی افغانستان (Ana انگیز دارایی و در معرض مقدار کافی از رخ. این لباس نیز نشان داد آنا را بین لگن و bodacious derriere. بعلاوه به عنوان پوشاک بسیار کوتاه به فقط در زیر آن نیز قرار داده و او را ران و پاها بر روی صفحه نمایش کامل.

آنا لوازم این نگاه فقط با یک گردنبند و یک دستبند روی مچ دست چپ به عنوان نگاه جسورانه ای به اندازه کافی در خود را دارد.

آنا را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی در پست اما به او اطمینان طرفداران او را فراموش نکنید در مورد روز زمین بود که در مارس 22, در این پست, عنوان درخواست, “ما نمی توانیم فقط درک زیبایی های آن را هر روز؟” او بیشتر نشان داد در این عنوان که لباس طراحی شده توسط مد نوا آنلاین شرکت پوشاک که او با همکاری.

سکسی عکس روبرو شد با تصویب فوری از تعدادی از آنا طرفداران گردآوری بیش از 85,000 در فقط یک ساعت بعد از رفتن زندگی می کنند. اضافی 700 پیروان را هم به بخش نظرات به دوش مدل با تعارف و ستایش بر او شکل به نظر می رسد او و لباس او.

“Yesss زرق و برق دار” یکی از کاربران شبکههای اجتماعی اظهار نظر.

“قدردانی از زیبایی زمین و شما هر روز” دوم فن اضافه شده است.

“بانوی زیبا” یک سوم تحسین chimed در.

آنا هیچ غریبه ای به خدمت تا بسیار گرم به نظر می رسد از خودش در حساب های رسانه های اجتماعی. در مارس 17, او حیرت زده طرفداران او و پس از او sported به سختی وجود دارد aquamarine لباس شنای زنانه دوتکه مجموعه ای که در سمت چپ بسیار کمی به تخیل هر Inquisitr. پست دریافت کرده است بیش از 194,000 دوست دارد تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>