A man points to the webpage of an online shop that sells machine guns on the dark web in Germany, on November 12, 2016.

یک مرد امتیاز به صفحه وب از یک فروشگاه آنلاین است که مبادرت به فروش ماشین آلات در وب تاریک در آلمان در نوامبر 12, 2016. سیلاس استین/تصویر داد via Getty Images

هنگامی که شما فکر می کنم از وب تاریک مغز شما به احتمال زیاد conjures یک نابکار مکان در اینترنت که در آن شما می توانید خرید یک نوزاد و یا چنگال مقداری بیت کوین به همسایه خود را زدم خاموش توسط هیتمن. وب تاریک شهرت است که از یک یاغی منطقه که در آن جاده ابریشم عمل—غرب وحشی, اگر شما از اینترنت.

عمیق, وب, وب تاریک, ترسناک, web—همه وحشت زده نام هایی که تولید می کند یک یاغی و فرهنگ عامه و اسطوره وجود دارد.

همچنین نگاه کنید به: چگونه پول دیجیتال می تواند چین را نهایی ابزار قدرت نرم

اما تاریک وب سایت ما به سختی می دانم که شما…

بیایید backtrack: وب تاریک اطراف بوده است و روز از ال گور اختراع اینترنت. آن را رسما خود را مدرن روز شروع و در سال 2000 با انتشار Freenet نظیر-به-نظیر پلت فرم برای سانسور-مقاوم در ارتباط است. یکی دیگر از قطعه مهم از وب سایت پازل ظهور cryptocurrency در 2010s که نگه داشته و معاملات مالی تحت رادار و باز کردن بازار سیاه عرصه است.

پس من چگونه می توانم دسترسی به وب تاریک? بیایید شروع…

اول “وب تاریک” است که گرفتن تمام مدت برای بخشی از اینترنت است که توسط موتورهای جستجو نمایه; این شامل سایت های که نشان نمی دهد تا در جستجوهای گوگل. آنچه شما نیاز دارید یک مرورگر Tor را به شما می دهد دسترسی به .پیاز وب سایت, که در دسترس هستند فقط در شبکه Tor.

ما Roger Dingledine با تشکر برای کمک های خود را به وب تاریک. در اوایل 2000s این دانشگاه MIT فارغ التحصیل تاسیس پروژه Tor (که مخفف “پیاز مسیریابی”). هدف از پیاز مسیریابی برای ایجاد یک مکان در اینترنت با عنوان حریم خصوصی بسیار به عنوان امکان پذیر است. این فرض بود که مسیر ترافیک از طریق چندین سرور و رمز آن را در هر مرحله از راه.

خوش آمدید به وب تاریک.

پس شما باید بدانید که یک مرد که می داند که یک مرد که می داند که یک مرد به شما یک مرورگر Tor به منظور دسترسی به وب تاریک مناسب است ؟ نه دقیقا. دوستان ما گوگل شما را به سایت دانلود Tor.

فکر می کنم از آن به عنوان یک نوع از گفتن فایرفاکس یا سافاری.

تا حد زیادی Tor ایجاد شده به عنوان یک ابزار برای حفاظت در برابر توده نظارت است. ما در حال حاضر می دانم که ادوارد اسنودن در کل این موضوع و نیاز به یک غیر متمرکز موتور جستجو. تقریبا در هر مرحله همراه اینترنت یک فرصت برای داده های خود را به فروش می رسد به یک شخص ثالث است. هدف تبلیغات ترومپت این واقعیت است که ما جستجوهای وب در حال پیگیری و اذعان کرد.

در یک سطح فکر می کنم از وب تاریک (آنها واقعا نیاز به نام تجاری جدید) به عنوان یک کانال ارتباطی است که کمک می کند تا ارتباط افراد در محیط هستند که دشمن آزادی بیان است. چین را به عنوان مثال که در آن تاریکی وب استفاده می شود برای بحث بدون ترس از دولت سرکوب و دستگیری.

حتی Facebook است .پیاز نسخه که اجازه می دهد تا دسترسی در کشورهای که در آن مارک زوکربرگ را در سایت های رسانه های اجتماعی مسدود شده است.

اما من سعی می کنم به بازی کردن dark وب به عنوان یک سالم و بی خطر عرصه آزادی بیان; بسیاری از بد گه پایین می رود در وب است. محققان در کالج کینگ در لندن به طبقه بندی مطالب 2,723 تاریک وب سایت بیش از پنج هفته و دریافتند که 57% میزبان غیرقانونی مواد.

شما می توانید امنیت اجتماعی و شماره کارت همه شیوه ای از مواد مخدر (داروهای تجویزی و غیر تجویزی) و البته عمر Netflix بکشد حساب حق بیمه. شما می توانید پیدا کردن تخفیف عمده در سرقت رفته کارت های اعتباری به فروش می رسد در ساختار سیستم عامل های تجارت الکترونیک. مردم فروش راهنمایی در مورد چگونه به انجام جنایاتی مانند چگونه برای هک کسی Facebook حساب و یا باز جعلی حساب های بانکی. همچنین پول شویی تجارت از سرقت اعتبار سوءاستفاده و کفگیر دستگاه هایی که با شتاب بانک اطلاعات حساب به فروش می رسد.

زمانی که جاده ابریشم شرکت به طور متوسط سالانه 80 میلیون دلار در دو سال Dread Pirate Roberts بوق و کرنا که جنایی مدل قابل حصول با cryptocurrency. سرکوب جاده ابریشم در واقع افزایش تعداد تاریک وب و فروش مواد مخدر.

البته وجود دارد کلاهبرداری انبوه از آنجا که وجود دارد این کلاهبرداری ها انبوه در آسمان وب (عادی به طور منظم به اینترنت).

برای مثال در خلاص شدن از شر web, من قادر به پیدا کردن افرادی که مایل به فروش من زنده ببر به سادگی گوگل “خرید زنده ببر.” اما اکثر پاسخ برای من زنده ببر سوالات کلاهبرداری بودند و درخواست هزینه های اضافی برای حمل و نقل و همه چیز زیر آفتاب. (درس به یادگیری: سعی نکنید برای خرید یک زندگی ببر بر روی اینترنت است.) شما ممکن است فکر می کنم اسطوره استخدام هیتمن برای کشتن همسایه خود را آسان در وب, اما, در واقع, شما ممکن است خودتان را مجبور به پرداخت پول نقد اضافی—با پاسخ “پرداخت پول بیشتر و یا من به پلیس.” (درس به یادگیری: استخدام نمی کسی به کشتن همسایه خود را.)

آه تیره در وب سایت شما پیچیده محل. شما یک ابزار است که اجازه می دهد تا ما را به توان خصوصی تر و امن در حالی که ما لذت بردن از عمر ما Netflix بکشد حق بیمه بسته بندی و افزایش درنده جمع آوری داده ها در یک سطح تجاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de