نمایشگاه برای جوجه تساوی منحصر به فرد ارسالی از هنرمندان شناخته شده

‘نمایشگاه برای جوجه ها ممكن است 3 – 9, 2020. Kent, انگلستان است. نمایشگاه جوجه / YouTube

در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله گرفتن معماران و طراحان در سراسر جهان بدست شدت بی حوصله و از همان چهار دیوار و فقدان جدید نمایشگاه ها و گالری را نشان می دهد را ببینید. اما جارد شیلر یک فیلمساز مستقر در Woodchurch, Kent, به نظر می رسد که حل شد مشکل خاصی که با اکثر پروژه های اخیر است که جامع نمایشگاه آثار هنری ساخته شده در حیاط خلوت خود. با توجه به این واقعیت است که انسان قادر نخواهد بود با خیال راحت به جمع آوری در گروه های بزرگ برای یک مدت زمان طولانی شیلر است به جای قرار دادن در یک نمایش برای خود را قابل اعتماد مخاطبان: جوجه های خود را. شروع در اواسط ماه آوریل شیلر استفاده Instagram برای درخواست ارسالی به این نمایشگاه و دریافت مبتکر سهم از محبوب و شناخته شده هنرمندان معاصر مانند Amalia Pica جورج شاو و ریچارد Wentworth.

همچنین نگاه کنید به: یک هنرمند ساخته شده بشر نسخه از ‘عبور از حیوانات’ شخصیت و توییتر آن را دوست دارد

برای مثال شیلر آویزان کوچک چاپی, تولید مثل نقاشی مطالعه برای باغ توسط هنرمند Kes ریچاردسون و perspex مجسمه توسط Jyll برادلی و یک فیلم توسط طراح رقص Michaela Cisarikova نیز شامل گسترده داخلی ویترین.

“حتی قبل از مستند من وزن با جهان و نگران اقتصاد و محیط زیست و همه چیز را احساس فوق العاده جدی و استرس زا” شیلر گفت: هنر روزنامه در مصاحبه. “اما به عنوان مستند ادامه داد: از آن ساخته شده من فکر می کنم من می خواستم دوباره به هم متصل با مردم و من فکر کردم من می خواهم چیزی را که هیچ کس دیگری در حال انجام است و بنابراین وجود خواهد داشت هیچ فشاری که نمی توان آن را در مقایسه با هر چیز دیگری است. مردم هم می تواند آن را انجام دهد اگر آنها می خواستند و یا آن را نادیده بگیرد و اگر آنها این کار را نکرد.”

متاسفانه با توجه به اینکه این نمایشگاه در محل شیلر حیاط خلوت و آثار هنری به طور کامل در دسترس به حیوانات او صاحب بسیاری از چاپ شد و به سرعت جدا و یا نابود منحصر به فرد خود مخاطب است. “من به نوعی می خواستم جوجه ها به زمان بیشتری با کار” او به شوخی اظهار تاسف در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>