Vilma Kysilkova طراحی موضوع کارل-Bertil, Nordland در این نقاش و دزد. Medieoperatørene

“این معنی ندارد که کسی را سرقت و نقاشی های من” می گوید, چک, هنرمند Vilma Kysilkova. او نه تنها که متوسط: او بزرگتر از زندگی و روغن نقاشی های شدید و متین مطالعات از شرایط انسانی آیا واقعا قرض خود را به سر و صدا-و-گرفتن هنر سرقت. به خصوص 2013 کودک پرتره Chloe و اما و 2014 را memento mori قو آهنگدو تا واقعی کار می کند هر دو اندازه گیری بیش از 4 با 6 پا. با وجود اندازه آنها هنوز هم ربوده و از Galleri نوبل در اسلو در آوریل 2015. او نه تنها دل شکسته—او بهت زده.

او همچنین تحت تاثیر قرار, از, نقاشی, نیست, فقط, قطعه قطعه خارج از قاب خود را با چاقو. دو مجرمان ثبت شده در دوربین های امنیتی به حال کمرویی استخراج بیش از 200 ناخن به منظور حذف بوم و بدون هر گونه آسیب است. “هر ناخن برداشته و نه تنها یک موضوع از بوم باقی مانده بود,” او می گوید در یک مستند جدید نقاش و دزدبود که خود را برتر جهان در جشنواره فیلم ساندنس در هفته گذشته. که نوع دقیق تلاش می کنند تقریبا یک ساعت Kysilkova توضیح می دهد. “من در واقع شروع به نوعی احترام به این افراد” او می خندد. “من خودم نمی تواند آن را انجام داده اند بهتر است.”

همچنین نگاه کنید به: چرا اگنس Gund تشویق جمع دیگر به فروش و یا اهدا هنر خود را

احترام خود را به زودی تبدیل به حسن نیت. پس از این مقامات به سرعت دستگیر duo Kysilkova رو به می دانم که یکی از مجرمان نروژی معتاد به مواد مخدر به نام کارل-Bertil, Nordland. “چگونه اغلب این اتفاق می افتد که یک هنرمند زندگی است کار به سرقت رفته و به دیدار واقعی دزد ؟” او می گوید. “که برای من جایی است که داستان واقعا شروع می شود.” دوست پسر او رمان نویس Moose Stene می داند که یک داستان خوب زمانی که او می بیند و او را تشویق به با هم و ببینید چه اتفاقی می افتد.

بنابراین Kysilkova خواسته, Nordland چرا او در زمان نقاشی. “از آنجا که آنها زیبا بودند” او به او گفت.

“پاسخ خود را فقط خلع سلاح من کاملا” او می گوید. “خوب مرد من مال شما. شما من رو. شما برنده من است.” و سپس او ارائه شده به رنگ او.

Barbora Kysilkova, Chloe & Emma, 2013. Oil on canvas.

Vilma Kysilkova, Chloe & Emma, 2013. رنگ روغن روی بوم. Vilma Kysilkova

2015 دزدی و بعید اتصال است که به شرح زیر است, موضوع نقاش و دزدپروژه ای که شروع به زمانی که نروژی مستندساز بنیامین Ree تصمیم گرفت به دنبال کنجکاوی و گوگل واژه “هنر دزدی” کهکشان سکندری بر روی پوشش خبری از Galleri نوبل جرم و جنایت است. این واقعیت است که Kysilkova در حال حاضر ملاقات یکی از دزدان نیز piqued است علاقه خود را.

“من فکر کردم که این می تواند کوتاه مدت شاید 10 دقیقه ای مستند” Ree گفت: ناظر در حالی که در ایالت یوتا برای ترویج این فیلم در کنار Kysilkova. اما پس از آن او فیلم برداری چه اتفاقی افتاده است که Kysilkova نشان داد, Nordland پرتره خود را. پایۀ مرد کلیپ سکسی و ورزشی شدید فروختن مدل موی حیرت زده است به wide-eyed سکوت قبل از گریه با یک مسهل فریاد زدن. “و پس از آن من حتی بهتر از فیلم می گوید:” Ree. “و من فکر می کنم اجازه دهید آن را طولانی تر است.”

که تصمیم به طور ناگهانی باز کرد تا این فیلم را در راه های غیر منتظره. خوشبختانه یکی از دوستان Kysilkova را در حال حاضر ویدئوها از نقاشی به سرقت رفته کار می کند. “بنابراین ما تا به حال بسیاری از فیلم آرشیوی به داستان از همان ابتدا” Ree توضیح می دهد. اما در حال حاضر او می تواند به دنبال دزد به عنوان به خوبی به عنوان نقاش.

بیش از سه سال آینده Nordland چک به نوتوانی عود, سقوط یک خودرو او به سرقت می رود به بیمارستان و به پایان می رسد تا در زندان است. در ضمن Kysilkova وجود دارد برای او در هر مرحله از راه به حمایت معنوی و عاطفی راهنمایی. و همه در حالی که نادانسته به, Nordland, او را نگه می دارد تلاش برای پیگیری کردن دو نقاشی به سرقت رفته.

Barbora Kysilkova, L'amour est mort, vive l'amour, 2011. Oil on canvas.

Vilma Kysilkova, l’amour est mort, vive l’amour, 2011. رنگ روغن روی بوم. Vilma Kysilkova

“او گفت که او به یاد نمی آورد می گوید:” Kysilkova. در فیلم, Nordland ادعا می کند که او را به سنگسار در خارج از ذهن خود را که کل حادثه تاری است. “من واقعا نمی مانند درخواست او” او همچنان ادامه دارد. “من همیشه احساس می کردم حفر در یک زنبورهای’ لانه. هم او که تو!” Kysilkova می افزاید: با اشاره به یکی از Nordland قفسه سینه خالکوبی که می گوید Snitchers در حال مرگ یک نژاد. “او هرگز بگویید.”

اما Ree دریافت, Nordland به باز کردن در مورد خود و به اشتراک گذاری خود را بینش خود را به طوری که او bifurcates فیلم تمرکز. در یک جسارت ساختاری حرکت Ree وقفه خود کرونیکل از Kysilkova و جهش بیش از Nordland از نظر رفتن به عقب در زمان برای اندازه گیری خوبی. و آنچه او آشکار روشن است یک بار-قول مرد جوان رها شده توسط مادر خود را مجبور به زندگی با یک دور و شاهد یک دوجین از نزدیکترین دوستان خود را تسلیم باند خشونت و مواد مخدر.

و سپس عناصر كمياب شروع به پرسیدن, Nordland برای بینش Kysilkova. “این است که زیبایی داشتن دو دیدگاه در این مورد می گوید:” Ree. “و البته ما باید اذعان کرد که.” زندگی خود را از جمله سابق رابطه سوء استفاده کرده و سهم خود را از لحظات تاریک. و چشم انداز که نشان می دهد از طریق در Kysilkova آثار از جمله 2011 Pietaکه در آن یک پزشک زن در یک سینه بند قرمز چسبیده به دیگری و به همین ترتیب لباس پوشیدن و زن است. یا 2011 l’amour et mort, vive l’amourکه نشان می دهد یک زن بی انتها پوشش سینه های خود را با یک دست و پنهان کردن صورت خود را با دیگر در حالی که یک مرد می ایستد menacingly. یا 2010 Maenad (جشن), شدید, از جلو خون صورت خیس عریان نقره ای دندان های سفید.

Painting of Karl-Bertil Nordland by Barbora Kysilkova as featured in The Painter and the Thief.

نقاشی کارل-Bertil, Nordland توسط Vilma Kysilkova به عنوان برجسته نقاش و دزد. Medieoperatørene

“از آنجا که دوران کودکی من همیشه به نحوی جذب کمتر و راحت مسائل بشر می گوید:” Kysilkova. “هنر است نه به معنای یک دکوراسیون. آن را به معنای به راحتی هضم. هنر موظف است برای قرار دادن در مقابل چشمان ما چیزی است که ما در درجه اول نمی خواهید به مقابله. باید آن را در زیر پوست خود را. به همین دلیل من انجام آنچه که من انجام دهد.”

یک دلال و ex-con مانند Nordland کامل تجسم Kysilkova فلسفه و شاید حتی ایده آل او الهه شعر و موسیقی. در پرتره, پس, تصویر, او طول می کشد زمان به واقعا نگاه او با وجود مخرب خود را نقص می کند و او را به احساس می کنم مثل او دیده می شود برای اولین بار. “من به او گفتم که این فیلم می تواند یک فرصت شگفت انگیز به دنیا بگویید چه اتفاقی می افتد هنگامی که ما چگونه به خلاص شدن از تعصبات و ما فقط رویکرد هر یک از دیگر انسان به انسان” او می گوید. “او بهترین شهروند اما من واقعا نقل مکان کرد که همه دور و به او اجازه دهید به من می آیند. و او به من اجازه را به او می آیند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de