نینتندو حیوانات عبور کرده است یک منبع راحتی به بسیاری از در طول بیماری همه گیر. ویلیام غرب/خبرگزاری گتی ایماژ

در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و اجرا اجتماعی فاصله گرفتن مردم در سراسر جهان تبدیل شده است به تصویری بازی عبور از حیوانات به عنوان یک منبع سرگرمی و حواس پرتی در حالی که مانع از رفتن خارج. در عبور از حیواناتشما به عنوان یک مخلوق کوچک آواتار که کشت شایستگی خود را در حیاط رشد گیاهان در سرسبز حیاط جلو و socializes با دیگر مخلوقات در محله خود را. آن را برای تلفن های موبایل ساده اما خلاق, انواع, داشتن شده است با در نظر گرفتن توپ و در حال اجرا با آن است. این موزه گتی در لوس آنجلس به تازگی ساخته شده 70,000 از آثار خود را در دسترس به توان منتقل به دیجیتال عبور حیوانات جهان و محبوب تصویرگر که می رود توسط Kᴇɪɪᴅ در توییتر به تازگی پرده برداری کرد او انسان نما تفاسیر از عبور از حیوانات بازی محبوب ترین شخصیت های.

همچنین نگاه کنید به: از نو خلق کردن یک Damien Hirst نقاشی روی اسنپ چت و وانمود شما ثروتمندترین هنرمند

مابل جوجه تیغی دیده می شود در اینجا به عنوان یک زن جوان است. @keiidakamya/توییتر

تام گوشه راکون می دهد یک نفسانی پرنیان. @keiidakamya/توییتر

دیگر هنرمندان مانند Shing یین خور را نیز بدست بسیاری از کشش و ترافیک در اینترنت به صورت خلاق خود را تفسیر یا استفاده از حیوانات عبور پلت فرم. خور او تبدیل به عبور از حیوانات جزیره به دیجیتال تقریب یک فضای نمایشگاه. وجود دارد به لذت از او بسیاری از پیروان خور تا دوباره آثار باربارا کروگر, Jeanne-Claude کریس بار و مارینا آبراموویچ به اپرا تبدیل شد.

Kᴇɪɪᴅ تصاویر از ربات های انسان نما عبور حیوانات شخصیت های بازی به سنت هنری ، در حالی که در خور است cribbing او در بازی عملکرد هنر از دنیای واقعی هنرمندان معاصر محبوب توییتر تصویرگر است که برای یک اثر است که کمی بیشتر یادآور فن داستان و یا باردار شدن فرهنگ عمل است که مراکز در سراسر دادن انسان حیوانات, شخصیت های انسان نما ویژگی ها و شخصیت. رک و پوست کنده هیچ مشکلی با هم در عبور حیوانات جهان. دادن که ما همه صرف زمان بیش از حد در داخل خانه آن را حس می کند که پس از ساعت به اندازه کافی از بازی های ویدئویی حتی یک کارتون راکون خواهد شروع به نگاه مبهم مانند یک مرد خوش تیپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de