سناتور. ctq از مینه سوتا عملکرد در جمعه حزب دموکرات ریاست جمهوری اصلی بحث در نیوهمپشایر ظاهرا تحت تاثیر رای دهندگان در سراسر کشور است. در شنبه Klobuchar نشان داد که او مطرح $2 میلیون نفر از این رویداد با توجه به تپه.

در یک بیانیه Klobuchar را مدیر کمپین جاستین Buoen نشان داد که سناتور دریافت کمک های مالی از تمام 50 ایالت است که نشان می دهد که او برخوردار از حمایت مردمی.

“با اثبات حمایت مردمی امی همچنان به بهتر انتظارات و پانچ بالاتر از وزن خود را. او پس از بحث عملکرد ما مطرح $2 میلیون و دیده اند ابراز کمکهای مالی از تمام 50 ایالت است که اجازه خواهد داد که ما برای رقابت در نیوهمپشایر و فراتر از آن.”

در طول بحث Klobuchar sparred با تعدادی از نامزدهای دیگر به ویژه ضربه سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg بیش از خود بی تجربگی.

“من نمی باید بزرگترین نام در این مرحله نیازی نیست که من بزرگترین بانک حساب من نه سیاسی تازه وارد با هیچ سابقه ای اما من یک رکورد از مبارزه برای مردم” مینه سوتا سناتور گفت: در اختتامیه اظهارات در بحث.

Klobuchar همچنین حمله Buttigieg برای تلنگر-flopping در موضوع مراقبت های بهداشتی به نقل از a 3-year-old صدای جیر جیر که در آن سابق South Bend شهردار نوشت که او از مدیکر برای همه ساندرز’ امضای پیشنهاد. Buttigieg در حال حاضر ادعا می کند برای حمایت از گسترش قانون مراقبت مقرون به صرفه.

متوسط دموکرات محدود به رسمیت شناختن نام — تا همین اواخر — Klobuchar بهتر است هر دو انتظارات و نظر سنجی. در بحث آیووا قفقاز در اوایل این هفته او آمد و در پنجم سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن دموکرات ماساچوست الیزابت وارن سناتور. برنی ساندرز ورمونت و Buttigieg.

در نیوهمشایر Klobuchar است معلق در هوا در اطراف مکان ششم. با توجه به آخرین نظرسنجی مینه سوتا سناتور برخوردار از حمایت و پنج درصد از رای دهندگان. ساندرز و Buttigieg رو از بسته در گرانیت دولت است.

ورمونت مستقل پیشرو در این زمینه با 28 درصد آرا. Buttigieg است در مقام دوم رای گیری در 21 درصد است. بایدن در جایگاه سوم با 11 درصد و وارن چهارم با نه درصد از آرا.

بایدن سقوط به نظر می رسد به پاک راه را برای Buttigieg که برش به معاون سابق رئیس جمهور را از میان متوسط و محافظه کار رای دهندگان. به طور مشابه, وارن فروپاشی اتحاد بهره مند ساندرز است که شاهد افزایش در حمایت از لیبرال جدید Hampshirites.

بسیار شبیه Klobuchar Sanders همچنین sparred با Buttigieg در نیوهمپشایر بحث ضربه سابق South Bend شهردار برای پذیرش کمک های مبارزات انتخاباتی از وال استریت میلیاردرهای — 40 از آنها با توجه به ساندرز و صنعت داروسازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de