امی Duggar, دوش, پسر عموی جیل با عشق: “بنابراین به شما افتخار هیپی جوجه’

امی Duggar پادشاه باران پسر عموی خود را جیل Duggar دیلرد با عشق جدید در Instagram به اشتراک بگذارید. او بانگ زد: “به تو افتخار می هیپی جوجه” در عنوان از یک پست که در آن دو زن ایستاده در کنار یک دیگر برای عکاسی از خود. در عنوان امی گفت: پسر عموی او لبخند زد روشن تر و است که می تواند نشان از گسترده grins عموزاده مشترک با یک دیگر در عکاسی از خود.

امی و جیل همیشه نزدیک است. پدر و مادر خود دیانا و جیم باب خواهر و برادر هستند و تنها فرزند مریم و جیمی Duggar. در اوایل ماه قسمت 19 کودکان و نوجوانان و شمارشامی بود و اغلب دیده می شود بازدید از خانه و خانواده خود را در Tontitown, Arkansas. او به نظر نمی رسد که اغلب در زمان تجسم خانواده TLC سری واقعیت شمارش. امی شد نزدیک به Duggar دختران که شامل جانا, جیل, Jessa, Jinger و شادی-آنا.

امی نیست توضیح بیشتر اینکه چرا او افتخار جیل در عکس را پیدا کنید. طرفداران تئوری های خود را به چرا امی ممکن است را ساخته اند که بیانیه ای در مورد پسر عموی خود رفتار است. آنها به طور مشترک آنها را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

“او فاصله خودش را دور از خانواده و تبدیل شدن به خود فرد است. او شده است با قرار دادن مقدار زیادی از کار سخت در,” گفت: یکی Instagram کاربر.

“من با شما موافقم. او و Jinger آنقدر هوشمند” اظهار نظر دوم فن که اشاره به این واقعیت است که هر دو جیل و Jinger به نظر می رسد که به دور از محدودیت های خود را فوق العاده محافظه کار قبیله و شروع به ایجاد مسیر خود را در جهان.

“گاهی اوقات جیل و Derick ذکر است همه چیز در نظرات و این تنها چیزی است که شما می توانید او را خوشحال تر. این boho پرنیان او تا به حال به تازگی مناسب خود را به خوبی اظهار داشت:” یک سوم فن.

در عکس امی است که به دیلون پادشاه و یک مادر به Daxton, sported زرد آفتابی تی شرت. وجود دارد و چاپ گرافیک بالای آن اما معلوم نیست که برای چه آن را می گوید. او بلند, موهای قهوه ای جدا در وسط و فرسوده سست و سقوط بیش از شانه اش. او به نظر می رسد باید کمی آرایش. بعد به امی ایستاد جیل که گیسوان کشیده شد به سمت چپ در پایین بهم تابیدن و بافتن. او ازدواج کرده به Derick دیلرد و مادر به فرزندان اسرائیل و ساموئل. جیل افزود زرد مو scrunchie به مو خود را برای مطابقت با پسر عموی او. او ملبس به قهوهای مایل به زرد t-پیراهن سیاه با سفید عفت پنل.

جیل لبخند زد گسترده ای را برای عکاسی از خود نشان کردن بینی, سوراخ کردن بدن, او موفق به دریافت چندین سال قبل است. تا کنون جیل تنها Duggar دختر شناخته شده در بدن او دیگر در گوش او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>