اما Mujhe Lene Aai Hain: Irrfan Khan, آخرین کلمات

بمبئی: Irrfan Khan, گذشت روز چهارشنبه با توجه به روده-عفونت در سن 54. بازیگر بستری شد Kokilaben Dhirubai Ambani hopsital روز سه شنبه که در آن او گذشته خود را در روز چهارشنبه.

در یک گزارش اختصاصی Big ماه نشان داد این بازیگر قبل از مصرف آخرین نفس به یاد مادرش Saeeda بگوم که گذشت سه روز.

با توجه به سرگرمی, پورتال, Irrfan به همسرش گفت Sutapa که او احساس مادر او به او نزدیک است. او حتی گفت که او داد و تسلیم شد.

این گزارش بیشتر آمده است که این بازیگر معتقد بود که او آمده بود برای کاهش درد از خود مرگ است.

“Dekho baithi hai mere paas, mujhe lene aaye hai (نگاه کنید amma آمده است. او کنار من نشسته است. اما آمده است به من)” بازیگر اطلاع همسرش, wjo گریه شد در inconsolably.

عرفان در, 95, حال گذشت, گذشته, شنبه. این بازیگر با توجه به ادامه COVID-19 مستند نمی توانند حضور خود را از آخرین مراسم.

این بازیگر شده است بیمار تا کنون از او تشخیص داده شد با اعصاب و غدد تومور در حالی که پشت شده است و تحت مراقبت های پزشکی برای همان. او رفت و حتی خارج از کشور برای درمان.

“Angrezi متوسط” مشخص شده Irrfan بازگشت با وجود خود بیمار بیماری است. آخرین منتشر شده در بالیوود فیلم فرار در تئاتر برای فقط یک روز قبل از coronavirus مجبور تعطیلی کامل سینما سالن.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>