در میان گزارش های جدید کروناویروس موارد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حملات ‘جعلی اخبار رسانه ها به عنوان” دشمن مردم ” در

برای خیلی از این هفته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت انتقاد کرد در اخبار و گزارش های رسانه ای که او ادعا می کند که برای برخی از این دلیل بوده است عمدا به تصویر کشیدن coronavirus شیوع به “به عنوان بد به عنوان ممکن است” با هدف آشکار از “وحشت بازار” به نقل MediaIte. او متهم به سی ان ان از تلاش برای “القای ترس” در آمریکایی ها و توصیف انتقاد از دولت او در پاسخ به این ویروس به عنوان یک “جدید و جعل.”

در روز یکشنبه پیام توییتر به نقل از MediaIte, اما تهمت ramped تا حمله خود را در رسانه ها — هر چند صدای جیر جیر خود را نه به طور خاص ذکر coronavirus پوشش. به جای تهمت و اعلام کرد که “مردم منزجر و خجالت جعلی رسانه های خبری” رفتن به لیست رسانه ها از جمله به عنوان نیویورک تایمز, واشنگتن پست, و چه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “MSDNC” به عنوان نمونه هایی از این رسانه ها که ظاهرا چپ آمریکایی در یک حالت انزجار.

“آنها دیگر بر این باورند آنچه آنها را ببینید و بخوانید و دلیل خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “خبر جعلی است و در واقع دشمن مردم!”

مغلوب ساختن پیشی جستن توییت شد و بلافاصله با انتقاد توسط موسسه بروکینگز عضو ارشد و سابق کاخ سفید اخلاق رسمی هنجار ایسن که گفت در حساب توییتر خود که حمله به منابع اطلاعاتی هستند “جنایی در زمان بیماری همه گیر.”

Mike Pence speaks to the media.
معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس قرار داده شده در شارژ از coronavirus پاسخ. الکس ونگ / گتی ایماژ

با حدود 86,500 تایید coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده در حال حاضر دیده می شود 74 تشخیص این بیماری از جمله سه مورد گزارش شده در روز یکشنبه. دو تا از این موارد رخ داده در ایالت واشنگتن است که در حال حاضر دیده می شود هشت موارد از جمله مرگ و میر و یکی از چهار و سه رخ داده در رود آیلند.

رود آیلند مورد برای اولین بار گزارش می شود که در دولت است. در حالی که چند جزئیات در مورد بیمار آزاد شده اند با توجه به سی ان ان گزارش این فرد در حال حاضر تحت درمان در بیمارستان نام آن اعلام نشده که مقامات بررسی هر کسی که ممکن است در تماس با کروناویروس قربانی.

رود آیلند قربانی گزارش شده است که در بازگشت از سفر به ایتالیا, در فوریه 22. که کشور را در زمره سخت ترین آمار شیوع با بیش از 1100 موارد گزارش شده است. اما موارد متعدد دیگر در ایالات متحده — از جمله قربانی که جان به عنوان یک نتیجه از یک عفونت کروناویروس در آمریکا را به دست آورد این ویروس از منابع ناشناخته با توجه به سی ان ان گزارش.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که روز پنج شنبه بود به نام تهمت به رهبری آمریکا در واکنش به شیوع کروناویروس گفت: خطر ابتلا به “متوسط آمریکا” باقی مانده است “پایین” را به عنوان به نقل از سی ان ان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>