در میان مستند رایگان ابزار کمک می کند تا بیماران مبتلا به سرطان با درمان و برنامه و توصیه های بهداشتی

“ایده اصلی در پشت توسعه هوش مصنوعی مبتنی بر ZIOPAR ابزار برای آموزش و توانمند سازی بیماران مبتلا به سرطان و خانواده های آنها در مورد گزینه های درمان در دسترس برای سرطان و پرسیدن سوال حق به انکولوژیست خود.”

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


Fیا Farhan شوکت از دهلی نو که پدر شوکت حیات است, مبارزه با سرطان روده بزرگ, این مستند در آورده موجی از ترس.

“ما نگران بودند که این امر به معنای پایان دادن به پرتو درمانی و بیمارستان بازدید برای من پدر است. تبدیل همه چیز بدتر زمانی که ما انکولوژیست باقی مانده در دسترس برای بسیاری از هفته است. اگر ما مجاز به مراجعه به بیمارستان برای درمان کل فرایند زمان و مصرف انرژی با توجه به پروتکل های بهداشت در داخل بیمارستان. به علاوه coronavirus ساخته شده بود پدر من بیشتر مستعد ابتلا به خطرات” او می گوید بهتر است هند (TBI).

نگران کاهش ایمنی از پدرش و گسترش COVID-19, Farhan مرور به صورت آنلاین راهنمایی برای بیماران مبتلا به سرطان. او به زودی در بر داشت گودی Parmar و Kishan شاه جامع ابزار هدایت به نام ZIOPAR (ZenOnco.io منسجم انکولوژی ارزیابی اولیه گزارش).

این دو شرکت بر اساس بمبئی- – ZenOnco.io – رایگان فراهم می کند سفارشی گزارش با اطلاعات در مورد برنامه های رژیم غذایی و ورزش ذهنی تناسب اندام و چگونه به نگه داشتن محیط پاک بر اساس نوع سرطان, مرحله, علائم و سطح فعالیت و درمان گرفته شده است.

Farhan به زودی availed خدمات هوش مصنوعی و ابزار برای به دست آوردن یک جهت طرح درمان برای پدرش. به زودی به اندازه کافی آنها را دیدم نتایج. یک هفته به دنبال طرح حیات بوده است خوردن مواد غذایی سالم که مناسب نیازهای بدن و به تعجب خانواده خود با 67 ساله احساس می کند به اندازه کافی قوی برای اختصاص چند دقیقه ورزش روزانه است.

گودی Parmar و Kishan شاه

موسسان ZenOnco.io هر دو IIM کلکته فارغ التحصیلان ساخته اند شوکت خانواده یک بخشی از جامعه گروه پشتیبانی برای اتصال با دیگر بیماران مبتلا به سرطان و بازماندگان. در این راه خانواده را ندارد به صورت بحران به تنهایی و کمک به همه خوش ماندن.

مانند شوکت نزدیک به 6000 بیماران مبتلا به سرطان در سراسر هند بهره مند شده اند از این میان در سراسر کشور مستند.

“برای بسیاری از بیماران مبتلا به سرطان غیر اضطراری, روش به تعویق افتاده اند و یا به حالت تعلیق درآمد. این منجر به بيمار شدن اضطراب و ترس در مورد سلامت و تندرستی خود را. ما آب گرفتگی شد با پرسش یا نگرانی از مراقبان در شروع مستند. بنابراین ما تصمیم به راه اندازی این ابزار در 15 آوریل است. ZIOPAR فراهم می کند تسکین موقت و پزشکی و همچنین غیر پزشکی اقدامات به دنبال ثبات و سلامت” گودی, co-founder می گوید TBI.

چگونه ZIOPAR آثار و مزایای

ایده اصلی در پشت توسعه هوش مصنوعی مبتنی بر ابزار است که به آموزش و توانمند سازی بیماران مبتلا به سرطان و خانواده های آنها از طریق آگاهی در مورد گزینه های درمان در دسترس برای سرطان و پرسیدن سوال حق به انکولوژیست خود. این بسیار معمول است برای بیماران مبتلا به سرطان و مراقبان می شود از دست داده و اشتباه در مورد روش های درمان, شیوه زندگی, مدیریت و پروتکل های به دنبال در طول و بعد از درمان سرطان است.

به عنوان یک راه حل کیشان و گودی آمد تا با ZIOPAR. آن را توصیه می کند درمان سرطان گزینه های طرح همراه با ارائه شخصی, تغذیه, تناسب اندام و عاطفی و ذهنی سلامتی تمرینات بر اساس فاز درمان است.

به گزارش دقیق, نرم افزار تولید نتایج بر اساس دستورالعمل/پروتکل های توصیه می شود که توسط نهادهای بین المللی مانند ملی جامع سرطان, شبکه, American Society of Clinical Oncology, The European Society for Medical Oncology جامعه از منسجم انکولوژی ،

“مشاوره با انکولوژیست الزامی است. این گزارش فراهم می کند گزینه برای جهت طرح درمان و آموزش کاربران در مورد حق سوال خود را بپرسید پزشکان” می افزاید: کیشان سابق سرمایه گذاری های بانک.

همه یک کاربر را به انجام است پر کردن یک فرم آنلاین دادن جزئیات در مورد بیمار سرطانی, نوع, مرحله, علائم, عملکرد, نمره قبل از درمان و عوارض جانبی.

ارتقاء

بر اساس این اطلاعات این نرم افزار توسعه یافته توسط duo, تولید, جامع, گزارش 20 صفحه در کمتر از شش دقیقه.

از دیگر امکانات این ابزار:

حمایت جامعه: به ارمغان می آورد بیماران بازماندگان پزشکان و مراقبان در یک پلت فرم آنلاین به بحث یا سوال بپرسید آشکارا در مورد سرطان.

برنامه های رژیم غذایی: گزارش طرح یک رژیم غذایی و مکمل های تغذیه ای برنامه است که باعث می شود بدن بیمار قوی تر و بیشتر پذیرای درمان است.

تناسب اندام: از پیلاتیز و یوگا و انرژی درمانی کشش به تمرینات اولیه آن curates یک سفارشی تناسب اندام و رژیم ورزش را به بدن بیمار قوی تر تحت درمان سرطان است.

سرطان-صفحه اصلی اثبات: از چگونه به حفظ هوای پاک و آب, چه آفت کش ها و یا لوازم آشپزخانه برای جلوگیری از به مراقبت شخصی لیستی از بایدها و نبایدها ارائه شده است برای حفظ بهداشت در خانه یک عضو با داشتن سرطان است.

سلامتی روحی: از نظر پزشکی تحت نظارت برنامه توصیه روانی, مشاوره و درمان به عنوان در هر نیاز بیمار سرطانی.

در مورد سازمان

ZenOnco.io تاسیس شد و در سال 2019 به گسترش عملیات Love بهبود سرطان و درمان سرطان بیشتر در دسترس و مناسب برای همه است. دوست دارم بهبود سرطان توسط یک سازمان غیر دولتی تاسیس در سال 2018 به عنوان یک ادای احترام به Nitesh Prajapati گودی و کیشان را batchmate. Nitesh در گذشت به علت سرطان کولورکتال در مارس سال 2018 است. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

گودی که Nitesh اولیه مراقب تصمیم گرفت زندگی خود را وقف کمک به بیماران مبتلا به سرطان بازماندگان و خانواده. به این منظور او تحت درمان محافل آموزش از Commonweal یک مرکز شفا در کالیفرنیا مرکز ذهن-بدن پزشکی در واشنگتن دی سی و شفا محافل در لنگلی.

در ضمن کیشان بود که کار برای ثروت صندوق در بمبئی نیز در سمت چپ کار خود را و شروع به ZenOnco.io همراه با گودی. او تحت آموزش در ذهن-بدن-پزشکی شفا محافل آگاه مراقبت و پایان زندگی مکالمه.

اواز یا موسیقی دو نفری توسعه یک چارچوب سلامتی مرتبط با شیوه های است که با هدف کاهش خطر ابتلا به سرطان از طریق یکپارچه انکولوژی درمان است. این چارچوب قابل اجرا در تمام مراحل قبل و حین و پس از درمان. آن می تواند availed آنلاین در خانه و یا در مرکز.

“ساختار طراحی شده بود و پس از همکاری با بیش از 150 بیمارستان در هند و 1000+ انکولوژیست. آموزش دیده اند و ما onco-متخصصان تغذیه onco-روانشناسان و کارشناسان تناسب اندام برای ارائه یک درمان جامع طرح می گوید:” کیشان.

پس از آغاز به کار این سازمان ساخته شده است یک تفاوت در زندگی بیش از 16000 نفر است.

هنگامی که یک فرد مبتلا به سرطان تشخیص داده آن را بسیار مهم به های متعدد پشتیبانی از سیستم های است که می تواند کمک به غلبه بر سنگین دوزهای شیمی درمانی و تابش داروهای دیگر. بیشتر از نه جامع درمان قرار دهید جسمی و روحی استرس در بیماران و مراقبان آنها. چند جانبه رویکرد به ساخت یک بیمار قدرت پس از آن می شود یک ضرورت است.

اگر شما می خواهید برای دریافت در تماس با گودی و Kishan اینجا را کلیک کنید.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>