در میان Coronavirus ناشی از سهام تار و مار این دارو ساز ارائه می دهد یک بارقه امید

جهانی موارد COVID-19 رسیده 80,000 روز سه شنبه با مناطق خارج از چین دیدن شتاب را افزایش می دهد. Tomohiro Ohsumi/گتی ایماژ

عمده شاخص های سهام ایالات متحده شاهد آن بدترین روز در سال روز دوشنبه با داو جونز انداخت بیش از 1000 امتیاز (3.4 درصد) و S&P 500 کشویی 110 امتیاز (3.3 درصد) به عنوان موارد جدید coronavirus COVID-19, سر به فلک کشید در کشورهای خارج از چین و ترس از ویروس کشنده اقتصادی تاثیر تشدید به یک واقعا در سطح جهانی است.

اما در میان سهام تار و مار, Gilead Sciences, ایالات متحده بیوتکنولوژی شرکت بود که بی سر و صدا در حال افزایش در برابر جزر و مد به عنوان سرمایه گذاران betted در یکی از آن تجربی مواد مخدر Remdesivir به عنوان یک پتانسیل نوش دارو برای COVID-19.

همچنین نگاه کنید به: تسلا, اپل, چهره خطرناک آینده به چین بازگشایی کارخانه در میان Coronavirus

روز دوشنبه سازمان بهداشت جهانی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در پکن که Remdesivir است که تا کنون تنها داروی ضد ویروسی است که ممکن است واقعی “کارآمدی” در درمان COVID-19. اخبار فرستاده سهام علوم جلعاد به پرش 4.6 درصد است.

Remdesivir در اصل برای درمان ویروس ابولا در غرب آفریقا شیوع بیماری از سال 2013 تا 2016. با وجود نتایج امیدوار کننده ای در آن اوایل مرحله توسعه مواد مخدر موفق به نشان دادن اثربخشی قابل توجهی در مبارزه با ویروس. اما دیده می شود که برخی از حیوانات-آزمایش موفقیت در درمان های عفونی بیماری های تنفسی مانند سارس و MERS که ناشی از coronaviruses است که ساختاری شبیه به COVID-19, جلعاد شروع به بحث و گفتگو با محققان و پزشکان در ایالات متحده و چین در اواخر ماه گذشته مورد آزمایش Remdesivir در COVID-19 بيمار.

در همکاری با مقامات بهداشت و درمان جلعاد آغاز شده در حال اجرا محاکمه داروی جدید بر روی بیماران انتخاب شده در ووهان چین که در آن ویروس گرفت. این شرکت گفت که در حال حاضر در دو آزمایش—یکی برای بیماران مبتلا به علایم شدید و از سوی دیگر با وزش علائم. نتایج آزمایش انتظار می رود در ماه آوریل است.

دیگر شرکت های زیست فناوری نیز کار را برای پیدا کردن درمان جدید کروناویروس. غول دارویی Johnson & Johnson و گلاکسو برای مثال در حال کار بر روی واکسن. AbbVie گفته است که آن را دیده است و نتایج امیدوار کننده ای برای مبارزه با COVID-19 با استفاده از مخلوطی از دو از آن HIV داروها و دارو یک داروی ضد ویروسی برای درمان آنفولانزا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>