امریکا بزرگترین خودروسازان به دوباره باز کردن کارخانه ها در حالی که COVID-19 شتاب

کارگران مونتاژ خودروهای فورد در شیکاگو کارخانه مونتاژ در 24 ژوئن 2019 در شیکاگو, ایلینوی. اسکات اولسون/گتی ایماژ

به عنوان جمعه و ایالات متحده پیشی گرفته است چین و ایتالیا برای تبدیل شدن به جهان واقعی کانون بیماری همه گیر کوروناویروس با 68,440 موارد و 994 مرگ و میر. اما با وجود این نگران کننده تعداد شرکت های بزرگ امریکا می داند که آن را نمی توانیم برای قرار دادن اقتصاد در مکث برای همیشه لطفا برای. بنابراین در روز پنج شنبه دو روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست کسب و کار را دوباره باز عید پاک چهار کشور بزرگترین خودروسازان—فورد فیات کرایسلر و هوندا و تویوتا اعلام کرد قصد دارد برای از سرگیری تولید به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده.

فورد گفت: آن را راه اندازی مجدد تولید در پنج آمریکای شمالی گیاهان از جمله یکی در مکزیک در اوایل آوریل 6. اکثر کسانی که گیاهان تولید فورد وانت ها و Suv ها و وانت ها و کامیون های تجاری است. این شرکت وعده داده شده برای قرار دادن در محل “سایر اقدامات ایمنی برای محافظت از بازگشت کارگران” کومار Galhotra فورد رئیس جمهور آمریکای شمالی در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه.

همچنین نگاه کنید به: چگونه یک پرچین منابع و مدارک به ثمر رساند 10000% بازگشت در میان Coronavirus بازار بحران

مکزیک کارخانه باز خواهد شد در آوریل 6, در حالی که چهار متحده آمریکا گیاهان در میشیگان, کنتاکی, میسوری و اوهایو را در مجموعه ای برای باز کردن در آوریل 14.

زیر فورد اعلام فیات کرایسلر گفت: آن ایالات متحده و کانادا گیاهان ممکن است دوباره باز در مارس 14, بسته “های مختلف دولتی ماندن-در-محل سفارشات و آمادگی هر یک از تسهیلات برای بازگشت به تولید.”

جنرال موتورز با توجه به داخلی یادداشت گزارش CNBC هیچ برنامه ای برای راه اندازی مجدد تولید فقط رتبهدهی نشده است. فیل Kienle GM سر از آمریکای شمالی تولید و روابط کار گفت که این شرکت “ادامه خواهد داد به ارزیابی برنامه عملیاتی رفتن به جلو است.”

دیترویت “سه بزرگ” خودروسازان (جنرال موتورز فورد و کرایسلر) به طور موقت بسته خود را در آمریکای شمالی کارخانه در هفته گذشته تحت فشار از سوی ایالات خودکار کارگران (UAW) اتحادیه که نشان دهنده 56,000 خودرو کارگر در آمریکا

خودروسازان ژاپنی هوندا و تویوتا هر دو را بزرگ ساخت امکانات در شمال امریکا همچنین اعلام کرد که برنامه را دوباره باز خطوط مونتاژ در روز پنج شنبه. هوندا قصد دارد دوباره باز ایالات متحده و کانادا کارخانه در مارس 7, در حالی که تویوتا با هدف از سرگیری تولید در آوریل 20.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>