آمریکا Playboy مدل آنتیه Utgaard که محبوب است در رسانه های اجتماعی برای او رقم شگفت انگیز و زیبا به نظر می رسد به تازگی در زمان به صفحه او و wowed طرفداران او با یک لباس شنای زنانه دوتکه عکس فوری.

در این تصویر که نوشته شده در چهار شنبه, مارس 16 گیج کننده می تواند دیده می شود تاب قرمز است که کاملا او را در آغوش گرفت منحنی های زیبا. این risque گروه مجاز آنتیه برای نشان دادن مقدار کافی از رخ و همچنین به عنوان یک نگاه اجمالی از او محکم بسته شده معده یک حرکت که فرستاده افزایش درجه حرارت.

ماندن درست به سبک امضا سکس تصمیم گرفتند برای آرایش صورت. نرم افزار ویژه عاج پایه و اساس است که به آنتیه پوست بی عیب و نقص به پایان برسد. او به آرامی داستد او گونه ها با رژگونه و تصمیم گرفتند برای یک تیره مایل به قهوهای سایه ای از رژ لب که کاملا برجسته لب شیرین او. او sported به شدت صف چشمان یک کت ضخیم از ریمل مژه و ابرو به پایان رسید و او با آرایش به خوبی تعریف ابرو. به سطح شیب دار بالا گلم آنتیه نیز رنگ خود را آراسته ناخن با برهنه لهستانی.

او عینک, خروس بزرگ, گیسوان پایین و به آنها اجازه داد به سقوط آزادانه بیش از شانه های او و کافی آغوش.

با توجه به geotag ضربه محکم و ناگهانی دستگیر شد در اوآهو است که در یک جزیره در هاوایی است. او مطرح شده برای ضربه محکم و ناگهانی در حالی که ایستاده در وصف ناپذیر ، او کشیده و او را در پایین لباس شنای زنانه دوتکه, کمی puckered لب های او و نگاه مستقیم به دوربین به جلو و یک نگاه سکسی.

در زیرنویس این مدل اطلاع طرفداران او که او مصنوعی برنزه از L. A. مبتنی بر لوازم آرایشی و بهداشتی درمان مرکز خالص آلی برنزه رنگ پاش.

در عرض چهار ساعت از داشتن شده است ارسال شده داغ تصویر تعلق بیش از 18,000 دوست دارد و بالاتر از 180 نظر است که در آن طرفداران و پیروان نه تنها ستایش مدل برای او به نظر می رسد اما آنها نیز قدردانی خود را دلخواهی بدن.

“فقط محض کمال… شما خیلی زرق و برق دار!!!! یکی از طرفداران او اظهار نظر در ضربه محکم و ناگهانی.

“نگاه شما اینقدر زیباست!!” کاربر دیگری chimed در.

“خدا شما خیلی زرق و برق دار! من حتی نمی تواند!” یک سوم پیرو نوشت.

در ضمن یک چهارم تحسین آشکارا اعتراف احساسات خود را به صورت مدل.

“من خیلی در عشق با شما است.”

طرفداران دیگر استفاده می شود کلمات و عبارات مانند “بله!” “بدن” و “تو یک فرشته” به بیان تحسین خود را برای گیج.

جدا از طرفداران او و پیروان بسیاری از مدل های دیگر و اثرگذارندهها همچنین دوست و اظهار نظر در این ویدئو برای نشان دادن قدردانی و پشتیبانی. این شامل کانادا, مدل, بین نژادهای مختلف, جق زدن, کلر و راشل بوش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de