الکسا کالینز است که تنها به امید یک چیز در این آخر هفته به دیدن خورشید. این مدل در زمان به او Instagram حساب در روز شنبه به ابراز تمایل خود را برای آب و هوای گرمتر در خود پست جدید است که طرفداران او صحبت به دلایل بیش از یک.

مدل آمریکایی را صبح زود Instagram ها شامل یک فیلم کوتاه که درجه حرارت افزایش در خوراک. یک برچسب جغرافیایی در پست نشان داد که در آن فیلم برداری شده بود در فورت لادردیل فلوریدا که در آن کودک دیده می شد با بهره گیری از یک روز زرق و برق دار خارج است. یک گروه از بلند سبز گیاهان تحت تأثیر در نسیم پشت 24 ساله به عنوان او را از میان به سمت دوربین در حالی که زل زده بود آن را با یک شرجی خیره.

بور, بمب شناخته شده است برای نشان دادن قاتل او رقم در رسوا شنا و نگاه او در آخرین رسانه های اجتماعی ظاهر قطعا نا امید نیست. او را لرزاند خیره کننده, زمرد, سبز, بیکینی, از بانوی لوکس شنا که ظهور او را در برابر همه-بیش از قهوهای مایل به زرد و چیزی جز نعمت برای او بی عیب و نقص, هیکل. دو قطعه مجموعه شامل کلاسیک هولتر سبک بالا با طلا زنجیره تسمه گره خورده است که در پشت گردن او در کمان خوش طعم. آن را نیز برجسته مثلث شکل فنجان و یک یقه غوطه وری که در معرض مقدار کافی از به رخ مخاطب او — هر چند آنها به سختی به نظر می رسید ناراحت خوانده شده نمایش می دهد.

الکسا همچنین sported یک جفت از تطبیق پایین لباس شنای زنانه دوتکه است که به همان اندازه به عنوان risque. پوشاک تحت پوشش تنها آنچه لازم بود و افتخار بالا-برش طراحی است که اجازه فلوریدا عیار به نمایش گذاشتن طولانی باب روز ، در یک نقطه او تبدیل به اطراف نشان می دهد تعداد گونه های برامده طبیعت و همچنین به عنوان یک نگاه اجمالی از او انحنا ، در ضمن آن زنجیره تسمه نشسته پایین در الکسا را در لگن برجسته تخت او میانی و باریک قاب.

متاسفانه در این کلیپ به نظر نمی رسد به الکسا واقعیت است. او بیان شده در این عنوان از او نوشته است که او می خواست باران که شهرستان بود که تجربه به “دور” به طوری که او می تواند بیرون رفتن برای لذت بردن از برخی از آفتاب — احتمالا در حالی که تکان سبز, لباس شنای زنانه دوتکه او sported در تحریک تصویری.

به هیچ تعجب چشم ظاهر جدید علاوه بر گیج را Instagram خوراک بود یک ضربه بزرگ با طرفداران خود را. کلیپ مشاهده شده است بیش از 7000 بار پس از 45 دقیقه از رفتن زندگی می کنند. آن را نیز متصلب تا حدود 3000 لایک و ده ها تن از دیدگاه بسیاری با تعارف برای الکسا سکسی پوست عریان نمایش.

“کاملا زیبا و خیره کننده” یک نفر نوشت.

“شما باید یک بدن عالی است.”

“خوب بیکینی, الکسا! عشق سبز!” اظهار نظر یک سوم است.

الکسا به نظر می رسد به عشق پوشیدن رنگ سیاه می بینم. در اوایل این هفته او به اشتراک گذاشته شده یکی دیگر از فک انداختن عکس که دیدم او تاب زیبا کبالت آبی قرار دادن لباس در ساحل. که نگاه نیز ثابت محبوب با پیروان خود که اعطا ضربه محکم و ناگهانی بیش از 13000 دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net